Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Osudová láska

Osudová láska

Redakce ČAS NA LÁSKU, NAPSÁNO ŽIVOTEM, ŠTĚSTÍ A NESNÁZE

Jako mladá jsem se zamilovala do jednoho kluka z internátu nedaleko mého bydliště. Začali jsme spolu chodit. Po vyučení se vrátil domů, bydlel od nás asi 160 km. Naše láska i přes takovou dálku vydržela a pak jsem se k Martinovi nastěhovala. Bydlel v rodinném domku se svou matkou, a to byl ten největší problém. Hned na začátku mi dávala najevo, že mě nemá ráda.

I přesto jsme se po třech letech vzali. Naše manželství však netrvalo dlouho. Dva roky po svatbě se manžel šeredně vyboural na kole. Jeho stav byl hodně vážný. Celých pět měsíců byl v bezvědomí. Jezdila jsem za ním do nemocnice, jak jen to šlo. Těsně před mými pětadvacátými narozeninami zemřel. Byl to pro mě šok.

A pak to všechno začalo. Tchyně mi vyčítala manželovu smrt. Nedalo se to vydržet. Po půl roce jsem se odstěhovala zpátky do rodného města. Našla si byt, práci a užívala si samoty. Často jsem však jezdívala na hřbitov za manželem. Jednou jsem ve vlaku potkala zajímavého kluka, začali jsme si povídat. Za pár minut jsem se dozvěděla, že má bratra, který bydlel u nás na intru a kterého bych měla znát. Dal mi na něj telefonní číslo. Sebrala jsem všechnu odvahu a zavolala mu. Jmenoval se Marek. Čas od času jsme si zavolali a poklábosili spolu. Asi po měsíci telefonování jsem ho pozvala k sobě domů. Přichystala jsem večeři, svíčky a čekala, jestli přijde. Přišel.. Povídali jsme si do půlnoci, dokonce u mě přespal. Už jsme spolu téměř tři roky a jsme šťastní. Ještě šťastnější budeme koncem roku, protože se nám narodí holčička.

Zajímá vás, co prožívají ve svém životě jiné ženy? Co je těší a co trápí? Jak řeší své problémy, jak se vyrovnávají s nevěrou, jak vychovávají své děti? To vše najdete každý týden v časopisech plných skutečných životních příběhů NAPSÁNO ŽIVOTEM, ČAS NA LÁSKU, ŠTĚSTÍ A NESNÁZE.

Navíc vás čekají i dobré rady MUDr. Plzáka, skvělé tipy na hubnutí, úžasné recepty pro všechny kuchařinky, křížovky i soutěže o bezva ceny.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip