Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Objevte pro sebe půvab a krásu

Objevte pro sebe půvab a krásu

Redakce Babinet

Léto se pomalu chýli ke svému konci a vy jistě přemýslíte, jak si zase pozvednout své sebevědomí, zažít něco pěkného a nepropadat podzimním smutkům. Pro vaši pohodu a svěží mysli je nejlépe získat nové podněty a zážitky. A kde jinde žena nejlépe načerpá energii, než pohledem na krásné módní kolekce?

Podzimní veletržní cyklus začíná ve dnech 31.8. - 2.9. v prostorách secesního Průmyslového paláce na Výstavišti v Praze Holešovicích.

4. mezinárodní veletrh módy MÓDA PRAHA.

Půvab a krása obsadí na tři dny nejen Pravé křídlo Průmyslového paláce, ale i prostory Střední haly. Právě o tuto plochu se veletrh rozrostl. Svaz českých a moravských výrobních družstev, který zde má velkou expozici s předváděcím módním centrem, představí třikrát denně kolekce jednotlivých členských družstev. Trendové fórum bude rovněž umístněno ve Střední hale a bude koncipováno v geometrickém pojetí v černobílé barevnosti. Několik nejlepších českých výtvarníků představí nejaktuálnější módní tvorbu. Úspěšní posluchači Vyšší odborné školy oděvního návrhářství a Střední průmyslové školy oděvní z Jablonského ul. v Praze, předvedou netradiční, originální modely.

150 předních českých a zahraničních firem bude prezentovat trendové kolekce v široké nomenklatuře konfekce, sportovního ošacení, prádla, plavek, punčochového zboží a módních doplňků.

Již tradičně na centrálním mole v Pravém křídle Průmyslového paláce budou denně probíhat v každou celou hodinu od 11.00 do 16.00 hod. bloky módních přehlídek. Ti, kteří se budou chtít seznámit s novinkami světa módy, mohou přijít na odborné semináře v oblasti módy.

Nina Provaan Smetanová, ak. mal. dne 31.8. 2005 v 13.30 hod. seznámí zájemce s novými trendy a módními zajímavostmi pro rok 2006 a Ing. Jana Máchalová dne 1.9.2005 v 13.30 hod. přednese odborná témata „Souboj barev v průběhu 20. století /Vivienne Westwood, Jean–Paul Gaultier/“ a „Dámské oděvní trendy JAR –LĚTO 2006 /barvy, materiály, tvary/“.

Specielní kolekce večerních šatů prestižní značky TAIZA, návrhářky Kateřiny Baloun navržená pro spolupráci při soutěžích Miss ČR, Miss Europe, Miss International a Miss World zahájí veletrh na slavnostním setkání vystavovatelů a V.I.P hostů z kulturního a politického života v prostorách Lapidária Národního muzea Praha v areálu Výstaviště.

Tváří veletrhu MÓDA PRAHA je zpěvačka Hana Křížková – madame Thénardier a Karel Černoch - Jean Valjean - hvězdy muzikálu Les Misérables - Bídníci.

Jistě i vy zde najdete tu správnou inspiraci pro změnu či aspoň malé obohacení vašeho šatníku. Pokud přímo nepropadnete nákupnímu šílenství a neodnesete si nové oblečení rovnou s sebou.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip