Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte a vyhrajte hračky od Playmobilu

Soutěžte a vyhrajte hračky od Playmobilu

3.6.2013 - redakce Babinet.cz

Přijďte se svou rodinou v sobotu 8. června na Statek u Dašků ve Slavětíně nad Metují, kde bude probíhat festival plný her, poznání, tvořivosti i dobrodružství. Pro děti jsou připraveny naučné stezky, rýžování zlata s kovbojem, vílí království, ale i drahokamy v ježibabím doupěti, které otevře samotný Svatý Jan a ukázka výcviku záchranářských psů.

Od 10.00 do 16.00 hodin se návštěvníci mohou zúčastnit letních dílen či veselého hrátkobraní na zdejší louce. Malé parádnice určitě uvítají perleťové tetování, pro neposedy tu budou vodní hry v korytech od Povodí Vltavy nebo kouzelný drak, který čeká, až mu děti vymyslí jméno! Pro všechny soutěžící děti budou připraveny lákavé odměny a spousta hraček od Playmobilu. Ti, kdo si rádi lámou hlavičku, budou nadšeni z IQ stezky od Mensy.

Rodiče se mohou těšit na prodej farmářských dobrot, ale třeba také na vystoupení Drum Circle – bubnování pod širým nebem, které začne přesně v poledne. V 13.00 hodin se může celá rodina rozhýbat při energické Zumbě.

Program Farmářských svatojánských slavností je skutečně bohatý, takže to své si tu najde skutečně každý. Akce se koná pod záštitou Ministerstva zemědělství a pořádá ji Park Tři věže a Asociace soukromého zemědělství ČR.

Více najdete na www.parktriveze.cz

Odpovězte správně na soutěžní otázku a vyhrajte hračky od Playmobilu!

Pevně věříme, že vám v sobotu 8.6. na rodinné farmě u Dašků ve Slavětíně nad Metují budeme moci zpříjemnit tyto nelehké dny a že společně alespoň na chvíli zapomeneme na starosti, které přinesly silné deště. Také pevně věříme, že na akci na rodinné farmě Dašků bude svítit slunce a vy si tak v klidu a pohodě vychutnáte dobroty od farmářů a děti si užijí velmi bohatý program. Těšíme se na vás od 10.00 do 16.00 hodin. Vstup zdarma.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Jiřina Kostková - Praha, Michal Krčál - Prostějov, Martina Šťastná - Praha

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip