Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o 3 balíčky Procter & Gamble

Soutěžte o 3 balíčky Procter & Gamble

4.6.2013 - redakce Babinet.cz

Společnost Procter & Gamble se rozhodla poukázat na každodenní zdánlivě drobné činy maminek, které však mají překvapivě výrazný vliv na každého z nás a dokazují sílu „Každodenního efektu“. Proto nechala připravit výzkum, z něhož vyplývá, kolik času stráví české maminky úklidem domácnosti.

Více než čtvrtina dotázaných (27 %) mu věnuje přes deset hodin týdně, což je bezmála 22 dní nepřetržitého úklidu ročně. Zhruba třetina oslovených uklízí každý den, další třetina pak nechává úklid na jeden den o víkendu. Ti, co uklízí 2 až 3 dny v týdnu, volí nejčastěji pátek, sobotu a neděli.

Většina oslovených (89 % a více z reprezentativního vzorku respondentů ve věku od 18 do 59 let) potvrzuje, že jim velmi záleží na tom, aby se z jejich domácností linula příjemná vůně. Naprostá většina, 2/3 dotázaných, se vždy těší, až budou moci ulehnout do čerstvě vypraného povlečení. Rádi také oblékají voňavé, vyžehlené oblečení. To je také jedním z důvodů, proč bezmála polovina žen (49 %) vypere týdně 4 a více praček prádla.

„Naše společnost pomáhá matkám každý den. Ať už tím, že s Jarem umyjí nádobí rychleji nebo zajistí dětem nerušený spánek díky plenkám Pampers. Je to součet těchto každodenních drobných činností, které se ve výsledku změní v něco úžasného,“ řekl Juraj Králik, manager korporátní komunikace P&G.

Soutěžte o tři balíčky Jar s Ariel kapslemi. Správnou odpověď najdete ZDE.

 

 

 

 

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Lenka Kovandová - Benátky nad Jizerou, Elena Feofanová - Praha 4, Gábina Zemanová - Opařany

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip