Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte balíček s novinkami od společnosti 3M a užijte si léto naplno!

Vyhrajte balíček s novinkami od společnosti 3M a užijte si léto naplno!

17.6.2013 - redakce Babinet.cz

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 5 z vás vyhrají balíček s novými produkty od společnosti 3M! V balíčku naleznete inovovaný repelent Ultrathon™, gelové náplastí Spofaplast  na puchýře, ale i do vody a designové náplasti, pro malé parádnice Barbie. NexcareTM Sensitive.

Repelent Ultrathon™ byl testován armádou USA a osvědčil se v nejtěžších podmínkách džunglí Střední Ameriky. Obsahuje patentovanou technologii postupného uvolňování aktivní složky DEET. Speciální polymer zapouzdří DEET, díky čemuž se repelent na povrchu pokožky uvolňuje postupně a nedochází k jeho odpařování ani pronikání do pokožky. Je tak zajištěna až dvanáctihodinová ochrana před komáry. Je vhodný i pro děti od 2 let.

Tradiční česká značka Spofaplast nyní představuje nové voděodolné gelové náplasti na puchýře různých velikostí a tvarů. Speciálně se zaměřuje na prsty a paty. Měkký gelový polštářek pomáhá vstřebávat tekutinu vytékající z puchýře. Puchýře se tak lépe hojí, tlumí bolest, brání tvorbě jizev a chrání před bakteriemi.

Novinkou v nabídce NexcareTM jsou náplasti vyrobené z lehkých prodyšných materiálů. Nízkoalergenní mikroporézní náplasti NexcareTM Sensitive jsou určeny výhradně pro jemnou pokožku. Náplasti disponují měkkým savým polštářkem a spolehlivým lepidlem. Malé parádnice při drobných zraněních ocení úžasně měkoučký design Barbie. NexcareTM Sensitive.

Poslechněte si rozhovor s paní Alenou Soukeníkovou ze společnosti 3M, která vám představí různé druhy náplastí pro sport, děti  i pohodlné využití, s různými účinky a materiály.

Pro nápovědu navštivte www.nexcare.cz, www.spofaplast.cz a www.ultrathon.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Lucie Vondrysková - Bílina, Lenka Kociánová - Pražmo, Jan Jakubíček - Dúbrava, Věra Vlaháčová - Ústí nad Labem, Věra Studeničová - Semice

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip