Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte balíček s řeckým olivovym olejem Kreolis a řeckými olivami

Vyhrajte balíček s řeckým olivovym olejem Kreolis a řeckými olivami

24.5.2013 - redakce Babinet.cz

Řecké oleje Kreolis se řadí mezi jedny z nejkvalitnějších na našem trhu.Tento extra panenský olivový olej ve výběrové jakosti bez konzervačních látek a chemických přísad je vytěžen z oliv za pomoci pouze mechanického postupu. Je lisován za studena z prvního lisu. Je svěží zlatavě zelené barvy a má specifickou jemnou ovocnou vůni a chutˇs nádechem olivových slupek a oříšků.

Oleje Kreolis patří v tomto ohledu mezi nejlepší produkty a je možné je zakoupit i s přídavkem vybraných bylin, jako jsou rozmarýn, bobkový list, zelený a červený pepř celý. Ve vybranných řetězcích (Ahold, Tesco, Globus) je naleznete v různých provedeních, od 250 ml balení až po litrové balení (i v plechu).

Toto „tekuté zlato“ má samozřejmě i mnohá  jiná využití. Jeho funkce pro zdraví je nezastupitelná. Konzumací olivových olejů napomůžete k snížení tělesného tuku a vysokého krevního tlaku či k detoxikaci organismu. Využijte oleje Kreolis při péči o vlasy, pleť i celé  Vaše tělo. Olivový olej díky obsahu vitaminu E a antioxidačním účinkům dopřává pleti přirozeným způsobem dokonale jemnou péči, regeneruje ji, významně napomáhá při zpomalování procesu stárnutí pokožky, tlumí záněty a citlivou pokožku chrání před nežádoucími účinky slunečního záření. Nezastupitelnou roli zaujímá i ve vlasové péči – po jeho použití jsou vlasy lesklé, jemné a nejen na pohled zdravé. Olivový balzám dodává poškozeným vlasům vitalitu a preventivně působí proti třepení konečků vlasů.

Více informací naleznete na www.kreolis.cz ; www.steinex.cz nebo se na mne neváhejte obrátit.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás vyhrají balíček s řeckým olivovym olejem Kreolis a řeckými olivami!

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Vladimír Šidloch - Praha, Kristina Záchová - Štěpánov u Olomouce, Barbora Junková - Netřeba

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip