Babinet.cz  /  Soutěže  /  Staň se hrdinou vlastního komiksu s Nesquikem! Soutěž a vyhraj dárkový balíček Nesquik obsahující cereálie, misky a plyšové hračky

Staň se hrdinou vlastního komiksu s Nesquikem! Soutěž a vyhraj dárkový balíček Nesquik obsahující cereálie, misky a plyšové hračky

17.5.2013 - redakce Babinet.cz

Zajíček Quicky si pro vás připravil další snídaňové překvapení! Inspirujte se napínavým příběhem na nových obalech dětských cereálií Nestlé, popusťte uzdu vlastní fantazii a vytvořte svůj vlastní komiksový příběh na nesquik-club.com. Tajná šifra na obalech snídaňových cereálií Nestlé je klíčem k bezvadným kresleným doplňkům.

Nová komiksová hra na obalech dětských cereálií Nestlé vás zavede do zábavného světa zajíčka Quickyho a jeho přátel. Pokud najdete cestu ze zapeklitého bludiště a rozluštíte tajný kód, získáte navíc přístup k online komiksovým vychytávkám. Staňte se hrdinou vlastního komiksu na stránce nesquik-club.com a vydejte se spolu s vykutálenou partou na cestu za kresleným dobrodružstvím do světa cereálií.

Den plný dobrodružství se neobejde bez správné snídaně. Snídaňové cereálie Nestlé jsou zdrojem důležitých látek podporující správný vývoj dětí. Každá porce obsahuje mnoho vitaminů, železo a 18 % doporučené denní dávky vápníku důležitého pro správný růst a vývin kostí.

Snídaňové cereálie Nesquik, Nesquik Duo, Chocapic, Cini Minis, Cheerios a Cookie Crisp v limitované edici s komiksem najdete v běžné maloobchodní síti za 89,90 Kč.

Odpovězte srávně na soutěžní otázku a 5 z vás vyhraje dárkový balíček Nesquik obsahující cereálie, designové misky na cereálie a plyšové hračky!

Nápovědu hledejte na stránkách www.cerealie.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Michaela Setlová - Frýdek-Místek, Michaela Taláková - Uherské Hradiště, Zdenka Kratochvílová - Rokytnice, Jan Merta ml. - Ruda nad Moravou, Vláďa Plaček - Hrdlív

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip