Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o 3 koloběžky YEDOO CITY

Soutěžte o 3 koloběžky YEDOO CITY

2.5.2013 - redakce Babinet.cz

Jízda na koloběžce je nejen skvělou zábavou ale i ideální formou cvičení, při které přirozeně zapojíte všechny svalové partie. Navíc u ní spálíte přibližně stejné množství joulů jako při svižném běhu. Jízda na koloběžce také výrazně šetří klouby, oproti běhu, při ní totiž nedochází k žádným otřesům.

Koloběžka Yedoo City má větší (16palcové) přední kolečko a nafukovací pneumatiky, díky kterým lehce překonáte terénní nerovnosti. Vyladěná konstrukce rámu a výška stupátka odlehčí stojné noze, k dobré pohodě přispějí i ergonomická madla a nastavitelná výška řídítek.

Koloběžka Yedoo City je také ideálním dopravním prostředkem do města, je obratná a skladná. Využít ji můžete na nákupy, vycházky s dětmi, venčení čtyřnohých miláčků i jako stylový doplněk. Koloběžka Yedoo City je určena pro ženy a muže nebo dospívající děti od výšky 145 cm.

Yedoo je úspěšná značka zkušeného českého výrobce koloběžek, odrážedel a dětských kol. Ty se dnes prodávají již ve 30 zemích světa.  Název Yedoo vznikl z mezinárodního přepisu radostného výkřiku “Jedůů“, který se dere z úst každému, když se odrazí k novému dobrodružství.

Soutěže o tři koloběžky YEDOO CITY. Správnou odpověď najdete na www.yedoo.cz

 

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Ivana Skrovanek - Nitra, Lucie Viazanicová - Praha, Simona Zvěřinová - Příbram

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip