Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o knihu a hračku PUFFY – o interaktivního plyšáka, který ožívá po vložení mobilního telefonu

Soutěžte o knihu a hračku PUFFY – o interaktivního plyšáka, který ožívá po vložení mobilního telefonu

18.4.2013 - redakce Babinet.cz

mobil plyšákem, plyšák mobilem

Geniální plyšák Puffy, od vývojářů z JIRASGAMES, zázračně ožívá po vložení mobilního telefonu. Aplikace Puffy získala letos 3. místo na přehlídce vývojářů AppParade v Praze. Prostřednictvím této aplikace zpívá Puffy dětem písničky a umí toho mnohem víc… (a o tom je naše soutěž). Ledacos již umí a spoustu věcí ho můžete naučit sami. Puffy je didaktická hračka, se kterou si užijí spoustu zábavy nejen děti ve věku 2 – 10 let, ale také jejich rodiče.

Puffy pobaví díky originální aplikaci do mobilního telefonu, na více než jen na obvyklých pět minut, a stane se společníkem na každý den. Tento geniální plyšák ožije, kdykoli budete chtít – má v sobě totiž místo strojku, který opakuje pořád stejné věty, mobilní telefon. Není divu, že všichni plyšáci v okolí blednou závistí a chtějí být jako on. Zábava s ním nikdy nekončí, můžete ho naučit i novým kouskům! Stačí je nahrát v editoru nebo stáhnout z internetu.

Nejmladší děti se učí rozeznávat základní kognitivní kategorie, procvičovat barvy, rozvíjet motoriku. Starší děti se učí pracovat s pamětí, soustředit se, rozhodovat. Puffy je vhodný pro mobilní telefony s Androidem nebo iOS.

Pufíkovy příběhy z Pohádkové Lhoty

Puffy žije v Pohádkové Lhotě, a když děti večer usnou, chodí si tam hrát se svými kamarády. Prožijte s Pufíkem devět rozmanitých dobrodružství a lumpáren! Pufíkovy příběhy z Pohádkové Lhoty  a plyšák Puffy – to je skvělá kombinace tradiční knížky a moderní technologie! Pohádky namluvíte na telefon, vložíte ho do plyšáka a Puffy je bude dětem vyprávět sám, vaším hlasem. Takto vyprávěné pohádky jsou zárukou klidného usínání vašich dětí – věřte, máme to vyzkoušené.

Tak se pusťte do soutěžení! Tři výherci obdrží balíček Puffyho: plyšáka + knihu

Nápovědu naleznete na www.jirasgames.com

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Petra Fúziková - Břidličná, Jitka Sochová - Český Krumlov, Renáta Čermáková - Praha

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip