Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte a vyhrajte multifunkční Cicaplast balzám B5, který hojí poraněnou pokožku

Soutěžte a vyhrajte multifunkční Cicaplast balzám B5, který hojí poraněnou pokožku

12.4.2013 - redakce Babinet.cz

Od suché kůže a lišejů až po trhlinky na kůži či dokonce spálená místa. Na všechna tato poranění či podráždění pokožky účinně reaguje multifunkční Cicaplast balzám B5 dermokosmetické značky La Roche-Posay. Jedinečná novinka by tak neměla chybět v žádné rodinné lékárničce, protože se bude hodit nejen při zimní či letní dovolené, ale také při sportu, přebalování miminek a při výletech do přírody.

Působení hojicího balzámu je velmi široké, neboť přípravek nejen zklidní akutní stav podrážděné pokožky, ale jeho účinné léčivé látky se postarají o obnovu poškozené kůže, a to jak u dospělých, tak u dětí či kojenců. Přípravek totiž obsahuje nejen zklidňující a protizánětlivé látky, ale také stimuluje obnovu buněk a posiluje regenerační funkci pokožky. Díky multifunkčnímu účinku tudíž dochází k rychlému a účinnému hojení.

Cicaplast balzám B5 obsahuje rostlinný extrakt Madecassoside urychlující regeneraci, zatímco komplex mědi a zinku zabraňuje množení baktérií. Současně přípravek obsahuje i panthenol, který má zklidňující, reparační a protizánětlivé účinky.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás vyhrají multifunkční Cicaplast balzám B5

Odpověď naleznete na www.laroche-posay.cz


Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Jindra Novotná - Praha, Michaela Farská - Aš, Martin Hendrych - Litoměřice

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip