Babinet.cz  /  Soutěže  /  Přemýšlíte o jarní změně image? Soutěžte a vyhrajte trendy dioptrické obroučky Vogue nebo Converse v hodnotě 2.000Kč a k tomu oční vyšetření ZDARMA!

Přemýšlíte o jarní změně image? Soutěžte a vyhrajte trendy dioptrické obroučky Vogue nebo Converse v hodnotě 2.000Kč a k tomu oční vyšetření ZDARMA!

7.4.2013 - redakce Babinet.cz

Přemýšlíte o změně svého image? Sháníte nové, trendy dioptrické brýle, které vám zaručí elegantní a osobitý vzhled ? Nebo ještě žádné brýle nenosíte, ale máte pocit, že se vám zhoršují oči a budete nějaké potřebovat?

Odpovězte na jednoduchou otázku níže a jeden pár kvalitních, trendy dioptrických obrouček od společnosti Easy Optic může být váš. Výherkyně získá na výběr z nabídky dioptrických obrub značky Vogue nebo Converse v hodnotě 2.000 Kč. Navíc bude pozvána do stylového, optického studia Easy Optic, kde jí zkušení odborníci ZDARMA změří zrak a doporučí ten nejvhodnější model.

Navíc, všechny účastnice soutěže získávají slevu 10% na nákup jakéhokoli modelu dioptrických obrub od Easy Optic. Obruby mohou být zakoupeny přímo v Easy Optic studiu nebo přes internetový obchod www.easyoptic.cz. (Po vyplnění a odeslání soutěžních údajů se vám zobrazí slevový kupón, který při využití zadáte na www.easyoptic.cz v rámci online objednávky v nákupním košíku (do kolonky "Kupón"). Automaticky vám pak bude započtena sleva 10%. Pokud přijdote osobně do studia, mějte kupón s sebou)

“Easy Optic je nový obchodní model, který reaguje na nové potřeby zákazníků založením moderního optického studia, refrakčního centra Easy Optic a také online obchodu www.easyoptic.cz.“ uvádí Jana Vávrová, ředitelka Easy Optic. Díky moderním online aplikacím mohou zákazníci brýle vybrat, vyzkoušet a nakoupit velmi jednoduše z pohodlí domova. Na www.easyoptic.cz najdou profesionálně nafocený online katalog brýlí, brýle vyzkouší přes virtuální online zrcadlo a nakoupí přes e-shop. Hotové brýle i se skly jim budou doručeny až domů do 7dní. Dále mohou využít jedinečnou službu Vyzkoušení brýlí doma, kdy objednají až tři páry dioptrických brýlí a po dobu 4 dní je mohou doma zkoušet.

Easy Optic si dále zakládá na nabídce pouze kvalitního, značkového zboží. „Značky jako Ray Ban, Prada, Dolce Gabbana, D&G a Vogue odebíráme přímo od výrobce, italské společnosti Luxottica Group. Při výběru si všímáme současných módních trendů a klademe důraz na eleganci a osobitý styl.“ dodává Jana Vávrová.

Navíc, ceny jsou v Easy Optic až o 50% nižší než v tradičních kamenných optikách, a to díky nižším provozním nákladům a především nižším maržím. V závislosti na vybraných brýlích a čočkách tak mohou zákazníci ušetřit od 1.000 do 5.000 Kč za kvalitní, moderní, značkové zboží.

Pro všechny, kteří chtějí brýle fyzicky vyzkoušet či potřebují  přeměřit zrak, bylo otevřeno stylové Easy Optic Studio a Vision Center. Otevřeno je každý den od 9ti do 19ti hodin. „Na péči o zákazníky klademe velký důraz, a tak na naše zákazníky, kromě ochotného personálu a příjemného, útulného prostředí, čeká také šálek dobré kávy.“ uzavírá s úsměvem Jana Vávrová.

Kontakt: Easy Optic,tel. 224 284 444, email: info@easyoptic.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Zuzana Madlová - Praha

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip