Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte a vyhrajte poukaz na nákup od společnosti KiK! Oživte svůj jarní šatník s novými trendy na jaro 2013

Soutěžte a vyhrajte poukaz na nákup od společnosti KiK! Oživte svůj jarní šatník s novými trendy na jaro 2013

18.3.2013 - redakce Babinet.cz

Představujeme vám jarní módu, která ovládne letošní jarní sezónu. Kombinace neonových a pastelových barev - to vše bude letos v kurzu! Pestré jarní období si po pochmurné zimě žádá radikální změnu vašeho šatníku. Kolekce KiK je klíčem k tomu, jak zazářit na jarním sluníčku.

Dámy, zbavte se po zimě šedivých a černých svetrů i všech nevýrazných modelů! Je tu jaro a s ním výrazné neonové barvy, které rozsvítí image a přitáhnou na vás pozornost. Je čas vyrazit ven v pestrých skinny džínách, světlém tričku a sytě červeném nebo modrém saku.

Všichni muži hledající jarní inspiraci jsou v prodejnách KiK na správné adrese. Je konec s nepohodlnými outfity, které tlačí a jsou nepříjemné. Novým receptem na stylový model jsou pohodlné kostkované košile, jednobarevná trička a džíny. Pro ještě větší komfort jsou jako stvořená trička různých barev s nápaditými potisky.

Holčičky budou nadšené ze svítivě růžových odstínů jarních bund a triček. Kluci zase vyniknou ve výrazných zelených nebo modrých tričkách a kostkovaných košilích. Ani ti nejmenší členové rodiny nesmí o nic přijít, proto v nové jarní kolekci KiK najdete také stylové červené kalhoty, džínové bundičky nebo malá růžová trička s nášivkami.

Více na http://www.kik-textilien.cz/ nebo https://www.facebook.com/kik.cz

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 5 z vás vyhrajte poukázku na nákup v hodnotě 250 Kč!

Nápovědu naleznete na http://www.kik-textilien.cz/

Účastí v soutěži dáváte souhlas s poskytnutím e-mailové adresy společnosti KiK. Celá pravidla naleznete zde

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Josef Hartan - Plzeň, M.Jedla - Brno, Pavlína Podolská - Praha, Jana Mikulovská - Hradec Králové, Jiřina Matulová - Praha

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip