Babinet.cz  /  Magazín  /  Kultura  /  Inspiraci pro krásu najdete na Beauty Prague

Inspiraci pro krásu najdete na Beauty Prague

Ing. Lenka Konečná

Zajímáte se o novinky v oblasti kosmetiky, chcete vidět a vyzkoušet nové parfémy, lákají vás nové postupy péče o pleť? Pak si nenechte ujít nový veletrh kosmetiky, protože vám ženy, má jistě co nabídnout.

Veletrh kosmetiky BEAUTY PRAGUE bude otevřen na Výstavišti Praha 7 Holešovice 16. a 17.září 2005. Přes 220 vystavovatelů nabídne 20 000 návštěvníkům na svých stáncích novinky i osvědčené kosmetické produkty z oboru pěstící a dekorativní kosmetiky, vlasové kosmetiky, přístroje pro péči o pleť, parfémy, nehtový design, toaletní potřeby, bižuterie, časopisy, vzdělávání, solária a přístroje a vybavení pro wellness a volný čas.

Školené kosmetičky mohou doporučit ženám pěstící kosmetiku podle jejich typu pleti i cenových požadavků, navrhnout líčení v souladu s jejich typem, věkem i módními trendy. V doprovodném programu veletrh nabízí vystoupení známých kadeřníků z tuzemska i ze zahraničí, Mistrovství ČR a Mezinárodní mistrovství v disciplínách make-up i nail design, módní přehlídky i ukázky líčení v dobových trendech od předních českých vizážistů i zástupců zahraničních firem.  

Vstupenky Kč 80,- je možno zakoupit v pokladně veletrhu. Být in znamená vědět, co kde frčí a být u toho. A kde jinde najít tu správnou inspiraci?

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip