Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o balíček ovocných čajů Pickwick Fruit Garden v hodnotě 500 Kč

Soutěžte o balíček ovocných čajů Pickwick Fruit Garden v hodnotě 500 Kč

5.2.2013 - redakce Babinet.cz

V současném sychravém počasí za každým rohem číhá riziko chřipky a nachlazení. Svůj vlastní recept na to, jak se chřipce vyhnout, nebo jí alespoň úspěšně a rychle zaléčit má snad každý, ale téměř ve všech se opakuje stejná rada. Je třeba ležet v klidu, v teple a hodně pít. Hlavně čaje. Připomenout si teplejší dny a zároveň bojovat s nachlazením můžete pomocí chuti a vůně ovoce v čajích Pickwick z řady Fruit Garden

Čaje Pickwick Fruit Garden, které nabízí 17 různých ovocných příchutí, Vám mohou zvednout náladu nejen při nachlazení, ale i ve všední dny. Podle chuti si vyberete ovoce, které je vyobrazené na krabičce a jeho kousky jsou i uvnitř v sáčcích. Například zcela nová směs lesního ovoce, která nabízí chuť sladkých ostružin a lesních jahod se zralými borůvkami, ukrývá kousek lesa v každém balení a tím připomíná poklidnou letní procházku.

Nenechte si tedy zkazit náladu začínajícím nachlazením a podpořte svou imunitu dostatečným příjmem vhodných tekutin, nejlépe vynikajících čajů Pickwick.

Odpovězte na soutěžní otázku a vyhrajte jeden z pěti balíčků ovocných čajů Pickwick Fruit Garden v hodnotě 500 Kč.

Správnou odpověď najdete na stránkách www.Pickwick.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Kamila Šrourová - Praha, Jan Kolný - Plzeň, S.Nevřelová - Praha, Martina Sekerová - Mníšek pod Brdy, Josef Babák - Osek

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip