Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte konopnou mast Carun

Vyhrajte konopnou mast Carun

22.1.2013 - redakce Babinet.cz

Konopná mast Carun z výtažku z celých rostlin konopí je jediným zdravotnickým prostředkem z konopí v ČR.

Obsah výtažku z konopí je hlavním prvkem, díky kterému může tato mast příznivě působit nejen proti široké oblasti kožních potíží - lupénka, ekzémy, akné, opruzeniny, opar, suchá, podrážděná a popraskaná pokožka, ale také při bércových vředech, odřeninách, popáleninách, bodnutí hmyzem a podrážení agresivním prostředím. Účinná je na hemoroidy, problémy v oblasti konečníku a při různých bolestech, zuby a dásně nevyjímaje.

Carun mast obsahuje výtažek z BIO konopí českého ekologického zemědělství. Jedná se o legálně pěstované odrůdy, které se vyznačují velmi nízkým obsahem psychotropního tetrahydrocannabinolu (THC), ale vysokým obsahem ostatních účinných cannabinoidů, zejména cannabidiolu (CBD). Díky tomu je CARUN bezpečný a účinný zdravotnický prostředek.

Výrobek je bezpečný, nemá žádné psychoaktivní účinky na člověka a je vhodný také pro těhotné ženy a děti. Nebyla u něj zaznamenaná žádná alergická reakce. Jedná se o certifikovaný zdravotnický prostředek vhodný pro nemocnice a zdravotnická zařízení a je ho možné zakoupit i bez lékařského předpisu.

Univerzální konopná mast Carun

Konopná mast Carun je první registrovaný zdravotnický prostředek třídy I, vyráběný v ČR a splňující certifikační podmínky ISO 13485 (Výroba zdravotnických prostředků).

Konopné prostředky Carun lze objednat na www.konopnyshop.cz, případně zakoupit v síti klasických lékáren a nově i v konopné lékárně Konopnyshop.cz v pražském Obchodním centru Leťnany či na Náměstí Přemysla Otakara II. v Českých Budějovicích.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás vyhrají konopnou mast Carum.

Nápovědu na soutěžní otázku je možné najít na www.konopnyshop.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Miroslava malotová - Praha, Martina Průšková - Brno, Jiřina Krejbická - Plzeň

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip