Babinet.cz  /  Soutěže  /  Zbavte se alergenů ve vaší domácnosti jednou pro vždy – vyhrajte antibakteriální vysavač Raycop Genie

Zbavte se alergenů ve vaší domácnosti jednou pro vždy – vyhrajte antibakteriální vysavač Raycop Genie

16.1.2013 - redakce Babinet.cz

Antibakteriální vysavač Raycop Genie nabízí svým uživatelům jednoduché ovládání, malou hmotnost i krásný design. Vysavač je primárně určen do domácností lidí s nemocemi, jako je alergie či astma. Pracuje se systémem čtyřstupňového čištění, které odstraní z vašich matrací, podlah, pohovek i závěsů viry, plísně, bakterie i roztoče, kteří způsobují vznik nemocí, jako jsou astma a alergie. Čištění probíhá pomocí UV-C lampy, vibračního klepače, rotačního kartáče a výkonného sání s mikro-alergickou filtrací a HEPA filtrem. Podle průzkumu Britské alergologické nadace odstraní 99,9 % bakterií, virů, plísní a 93,5 % roztočů. K dostání je ve dvou barevných variantách v módní růžové a nestárnoucí  žluto-zelené barvě.


Co na to lékaři?

Pravidelné používání antibakteriálního vysavače Raycop pomáhá s léčbou nepříjemných nemocí a zároveň funguje jako prevence před vznikem alergických a virových onemocnění u dětí i dospělých. „Navíc ve srovnání s dalšími prostředky pro odstranění alergenů v domácnosti jako jsou například anti-alergické deky, polštáře a další vymoženosti, se jedná o velmi ekonomické řešení tohoto problému, které podle mé osobní zkušenosti opravdu funguje,“ dodává MUDr. Hana Janíková, kožní lékařka.

Soutěžíme o jeden vysavač Raycop Genie.

Nápovědu najdete na www.raycop.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Denisa Pavlásková - Hluboká

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip