Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte a vyzkoušejte přípravek ke snížení hmotnosti Obesimed® Forte

Soutěžte a vyzkoušejte přípravek ke snížení hmotnosti Obesimed® Forte

4.1.2013 - MadlaJ

Zvýšený zájem o problematiku vláknin v souvislosti s hubnutím v posledních letech na straně jedné a šířené často i zavádějící a kontroverzní informace na straně druhé, připomínají spíše rozevřené nůžky. Ze současných poznatků jednoznačně vyplývá, že na komplexní účinky vláknin má zásadní vliv její viskozita. Znamená to, že o míře účinku rozhoduje nejen užitádávka, ale především druh vlákniny a její vlastnosti.

V lékárnách je nyní dostupný přípravek obsahující tyto vysoce viskozní polysacharidy podnázvem Obesimed® Forte. Po ztuhnutí a nabobtnání se účinná látka postupně v žaludku zaserozpouští. Obesimed® Forte se nestřebává a neproniká ze střeva do těla a tedy ani nemůže mítžádné negativní účinky v organismu. Dalším zdravotním efektem kromě snížení hmotnosti je imírné snížení krevního cukru a krevních tuků (cholesterolu). Zanedbatelný není ani probiotickýúčinek, bifidobakterie dokáží polysacharidy štěpit a tak je mohou využívat jako zdroj energie provlastní množení a růst a pozitivně ovlivňují střevní flóru.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 1 z vás vyhraje dvě vzorková balení přípravku Obesimed® Forte.

K hubnutí samozřejmě nelze používat jen zdravotnícké přípravky. Pakliže patří mezi vaše novoroční předsevzetí i to, že budete více fyzicky aktivní, budete jíst zdravější jídlo a zvolíte zdravější životní styl, tak je to skvělé, a je to rozhodně první krok ke štíhlejší postavě a zdravějšímu tělu.

Poslechněte si rozhovor s docentem Michalem Vrablíkem, předsedou České společnosti pro aterosklerózua a dozvíte se něco o tucích v naší stravě.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Pavelcová - Žamberk

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip