Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte vánoční balíčky od Coty.

Vyhrajte vánoční balíčky od Coty.

11.12.2012 - redakce Babinet.cz

Odpovězte správně na soutěžní otázku a vyhrajte dárkovou kazetu Lady Gaga Fame, Celine Dion Signature pro ni, či David Beckham The Essence pro něj.

Lady Gaga Fame - První vůně od Lady Gaga, ženy, která nikdy neuznává status quo. Lady Gaga Fame je okázalá, jemněkvětinová vůně, která má stejně černou barvu jako duše slávy.Sevřete drápy a popusťte uzdu svéSLÁVY. Dárková kazeta obsahuje parfémovanou vodu 50 ml a sprchový gel 200 ml.

Celine Dion Signature - Celine Dion je ikona. Její neuvěřit elná schopnost emocionálně pohnout se svými fanoušky a propojitse s nimi hrála hlavní roli v celosvětovém úspěchu jejích vůní. Stejně tak, jako je sama zpěvačka nezapomenutelná a nadčasová, Celine Dion Signature je elegantní, klasická vůně s moderní přitažlivostí. Dárková kazeta obsahuje Parfémovaný deo natural spray 75 ml a tělové mléko 75 ml.

David Beckham The Essence - David Beckham je muž milující dobrodružství, plný nadšení a odhodlání. Skutečnou esenci jeho duchasi nyní můžete vychutnat v nové zářivé a sexy vůni pro muže: David Beckham The Essence. Dárková kazeta obsahuje Toaletní vodu 30 ml a sprchový gel.

 

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Martina Veselá - Praha, Jiřina Pavlásková - Vimperk, Jana Frydlová - Šestajovice

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip