Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěž o adventní kalendáře pro domácí mazlíčky Brit Merry Christmas

Soutěž o adventní kalendáře pro domácí mazlíčky Brit Merry Christmas

19.11.2012 - redakce Babinet.cz

Vánoční svátky jsou vrcholem celoroční práce a obdobím plným klidu s těmi nejbližšími. Všechen shon i radosti s námi sdílí i naši nejvěrnější parťák. Ti se na svátky těší nejvíc. Jste spolu celé dny doma a uspěchanost v adventním období vystřídá domácí vyhřívání a degustace těch nejpřitažlivěji vonících laskomin. A nakonec – někdy jsou to i naši mazlíčci, koho za dostatek mazlivé podpory a láskyplné přítomnosti odměňujeme vánočními dárky. Čekají vás další společné Vánoce! Prosím, nezapomeňte, že i když jste jedna duše a jedno tělo, vaše bříška mají jiné nároky!

Proto jsme si pro vás připravili soutěž o adventní kalendáře pro psy a kočky Brit Merry Christmas.

Za správnou odpověď odměníme 5 z vás adventním kalendářem pro kočku nebo psa (podle výběru).

Tahle speciální pochoutka pro zvířecí bříška v klasickém, 24 okénkovém adventním kalendáři, na rozdíl od jiných svátečních laskomin neobsahuje žádné nežádoucí složky, například theobromin (pro zvířecí organismus toxickou látku obsaženou v kakau). Pro kočky a psy stravitelné látky doplňuje speciální esence, díky které si mazlíci skutečně zamlsají.

Těšte se na Vánoce společně!

 

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Romana Nvá - Praha, Michaela Povolná - Osek, Jiří Tůma - Ostrava, Jana Prudká - Domažlice, Kateřina Coufalová - Pardubice

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip