Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte bezdotykový koš do kuchyně ROUND 30 litrů Helpmation

Vyhrajte bezdotykový koš do kuchyně ROUND 30 litrů Helpmation

19.11.2012 - redakce Babinet.cz

Nejvíce bakterií se v domácnosti nachází v kuchyni a v koupelně. Bezdotykové odpadkové koše Helpmation nabízejí efektivní způsob, jak snížit výskyt bakterií ať již jste doma nebo v kanceláři. Spotřebiče využívají infračervené senzory, díky kterým se víko otevírá bezdotykově. Koš automaticky otevře víko pro vyhození odpadu a vy se koše nemusíte dotýkat rukou.

Dámy také ocení praktičnost a krásný design, pánové zase moderní ovládání bez jediného dotyku a děti už budou uklízet samy, protože mohou při vyhazování odpadků čarovat jako s kouzelnou hůlkou. Novinkou pro tento podzim jsou oválné koše ROUND 30 a 40 litrů ve vylepšeném designu a úplně nový model v řadě OVAL – koš s obsahem 30 litrů. Modely jsou vyrobeny z praktické matné oceli, jenž nejen skvěle vypadá, ale také se velmi snadno udržuje. Netvoří se na ní otisky a šmouhy jako na spotřebičích z lesklých materiálů.

Informace o celé modelové řadě bezdotykových košů najdete na www.helpmation.cz včetně internetového obchodu i přehledu kamenných prodejen.

Odpovězte na soutěžní otázku a vyhrajte bezdotykový koš Round 30l.

Nápovědu najdete na www.helpmation.cz.

 

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Petra Moučková - Břeclav

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip