Babinet.cz  /  Tajemno  /  Meditace podle Malé Babičky

Meditace podle Malé Babičky

18.10.2012 - redakce Babinet.cz

Dnes si povíme něco o meditaci, jejíž návod pochází od Little Grandmother – Malé Babičky, o které jsme se zmiňovali v minulém článku. Budeme se zabývat vděčností, protože ta je nejblíže energii čisté lásky. A zároveň je tato meditace nejlepším způsobem, jak vytvořit v této fyzické rovině prostor pro vše, co přichází. K tomu, abyste pro sebe vytvořili to, co chcete, se musíte dostatečně milovat, mít se rádi, což je pro mnoho lidí, aniž si to uvědomují, velice obtížné. Mnoho lidí předvádí okolí své Ego, ale v nitru se nenávidí za to, jací jsou, jak vypadají, čeho nedosáhli nebo čeho a jak dosáhli. Nejlepším způsobem, který vede k lásce je právě vděčnost.

Udělejte si chvilku, velmi pohodlně se posaďte a zavřete oči. Položte nohy na Matku Zemi. Pomyslete chvíli na své Vyšší Já, na to nádherné Vyšší Já, které vás poslalo na tuto Zemi, které žije ve vašem těle právě teď. Uvědomte si, jak je to pozoruhodné, že jste tu právě teď. Vaše Vyšší Já vlastně nemůže být omezeno vaší tělesnou formou, ale je mnohem větší. Když si dáte ruku nad hlavu, tak vaše Vyšší Já dosahuje až tam, kam vaše konečky prstů. Takže se na chvíli zklidněte a prociťte své Vyšší bytí. Prociťte, jak jste nádherní a zázrační. Jste nádherná duše, které bylo dáno toto tělo Matkou Zemí. A jste na této pozoruhodné planetě právě teď, a jste to vy, vaše láska a vděčnost, které mohou změnit svět. A přesně to můžete společně s ostatními udělat.

Prociťte své Vyšší Já, své srdce, své spojení s Matkou Zemí. Prociťte každý gram vděčnosti, který jí můžete dát. Otevřete své srdce, co nejvíce můžete. Prociťte lásku ke všemu jejímu stvoření, k jejím krásným zvířatům všech možných tvarů a velikostí, která zde máme, jak jsou nádherná a úžasná, všechno od kouzelného motýla po velrybu. Prociťte lásku a vděčnost ke stromům, rostlinám, všem nádherným tvarům přírody, jeskyním, pouštím, ke všemu, co je na Matce Zemi. A nám se dostalo velkého požehnání, že to vše můžeme vidět a cítit. Prociťte hlubokou vděčnost.

A tato velká vděčnost vás doslova napojí na vyšší energie, pomůže vám pozvednout se, dosáhnout osvícení, dosáhnout vyšší vibrace. To je právě ta energie, která k nám přichází ze Slunce. Energie, které právě teď přicházejí na naši planetu, mají stejnou kvalitu.

Vtáhněte energii ze svého Vyššího Já a všechnu lásku a soucit, které máte ve svém srdci pro tuto planetu, a pošlete ji hluboko do Země. S nádechem shromáždíte veškerou svou lásku a soucit, veškerou vděčnost k sobě navzájem, ke zvířatům, k rostlinám, k Matce Zemi.

A s výdechem tuto veškerou vděčnost pošlete hluboko do Matky Země, do srdce Matky. Když to uděláme všichni, v různých zemích, v Austrálii, v Číně, na všech místech, kde právě jsme, sjednotíme svou energii. Silnější energie vždycky vyhrává. Energie lásky je mnohem a mnohem silnější než energie nenávisti. Když to uděláme společně, dokážeme zvýšit vibraci. Vytvoříme mocnou vibraci lásky. A pomůžeme planetě se změnit. Zvýšíme svoje energie. Pomůžeme si vzájemně k lásce na naší planetě. Umožní to našim tělům přijetí těchto nových energií a velmi vysokých frekvencí přicházejících na naši planetu.

Little Grandmother k této meditaci přidává poselství:
„Pojďme se spojit dohromady jako její děti a řekněme jí, jak velice ji milujeme. A pak zůstaňme v tom místě hluboké vděčnosti. Začněme vstřebávat nové energie, vysoké frekvence, do svých těl. A to je začátek osvícení. Takto změníme svět. Je to mnohem snadnější, než byste mysleli. Jsme Kmen mnoha barev. Jsme ti, na které se čeká. My jsme ty děti, které žijí na planetě Zemi právě teď. My musíme změnit způsob života. Přejít od ega a mysli k srdci a soucitu. A jak to udělat? Společně. Spojíme svou energii srdce a svůj soucit, a když otevřeme svá srdce, na tuto planetu začnou přicházet nové energie. My je budeme vstřebávat a změníme sami sebe. Můžete to dělat každý den. Vzpomeňte si na svůj dech, na přijímání energie Matky Země uvnitř sebe, vytvořte si v sobě vděčnost a pošlete ji Matce Zemi. Vděčnost je stejná energie jako energie lásky a světla. Vděčností můžeme změnit svět“.

Věštění Online

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další články tajemna

Náš tip