Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Nejkrásnější barvy... Oriflame Colour

Nejkrásnější barvy... Oriflame Colour

redakce Babinet

V květnu uvede švédská kosmetická společnost Oriflame na trh novou moderní řadu dekorativní kosmetiky Oriflame Colour.

Oriflame Colour je určena pro současné aktivní ženy, které už neuspokojí „jen“ dokonalý efekt kvalitní dekorativní kosmetiky, je určena pro ženy, které jdou ještě dál a chtějí maximum: dokonalý efekt, šik módní odstíny, elegantní design obalů a k tomu všemu ještě péči a ochranu pro svou pleť. Většina přípravků řady Oriflame Colour obsahuje Oriflame patentovaný aktivní koncentrát 3 PhytoActive™, komplex výtažků z jitrocele, šípků a borůvek, který hydratuje, zklidňuje a chrání pleť.

Každá žena si jistě dokáže vybrat z 15 odstínů rtěnek Vivid tu, která jí bude nejlépe slušet. Rtěnka Vivid obsahuje složky pro maximální efekt nalíčení a přírodní výtažky a látky, které pečují o pokožku rtů a chrání ji. Multidimenzionální pigmenty zaručují výrazný barevný efekt, výbornou krycí schopnost a saténový lesk, bambucké máslo a vitamíny C a E zajišťují dlouhodobou hydrataci a meruňkový olej zjemňuje pokožku rtů. Rty jsou při aplikaci rtěnky jemné, vláčné a pružné. Řada Oriflame Colour nabízí také 15 luxusních odstínů dlouhotrvajícího laku na nehty s obsahem patentovaného aktivního koncentrátu 3 PhytoActive™, který hydratuje a chrání nehty a výtažky z mořských řas, které zvyšují přilnavost laku a zaručují nádherný barevný efekt laku celých 5 dní bez poškození. Řada Oriflame Colour je od května doplněna balzámem na rty, leskem na rty a pěti nádhernými odstíny konturovacích tužek na rty.

Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň. Kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip