Babinet.cz  /  Magazín  /  Zeptejte se mužů  /  Zeptejte se mužů

Zeptejte se mužů

Ondřej Rybín

Michaela Kollerová se ptá:

Jak si představujete ženu, s níž jste ochoten strávit zbytek života?

Milá Míšo,

chtěla jste odpověď od muže dvacetiletého. Žel, náš „benjamínek“ v současné době prohání své mladé tělo po Karlových Varech a je tudíž indisponován. S ohledem, že jsem věkově nejblíže, padla volba dle zásad demokracie na mě...

Takže k té idealní ženě. Jak si ji představuji... Já jsem trosku jinačí než běžní muži, takže u mě je ideál vždy ta současná žena, s kterou jsem. A většinou se mi to šíleně nevyplácí, neb asi nejsem ideél pro ně. Přesto musí mít pár základních předpokladů, které jsou však závislé i na osobě muže.

Jsou typy, které dohromady nejdou, ale přitom samostatně pro někoho ideál představují. Takže to spíše vezmu k jídlu: Dobré jídlo se vaří z různých surovin. A ty suroviny musí spolu ladit, není možno dávat do bábovky chilli papričky a na druhou stranu moučkovým cukrem skutečně mexickou kuchyni nevylepším. Dále ty suroviny musí být čerstvé. Žádné prohnilé a zkažené kousky zeleniny, maso šílené krávy a vepřové se slintavkou (tímto mluvím o duši, nikoliv o vzhledu, o tom dále). Poté jde o přípravu, kde se jednotlivé složky musí vařit a stále ochutnávat, musí se vhodně doplňovat a kombinovat, až z toho vyjde něco naprosto úžasného a dobrého. A když je to uvařeno, musí se to patřičně upravit, aby to lahodilo oku, správně se musi též stolovat. Vepřo-knedlo-zelo podávané na stříbrném podnose je zbytečné, ale je taky vynikající pro někoho, kdo toto jídlo miluje. A zase naopak, dát na špinavý talíř kachní prsa na pomeranči a jist to lžící... brrr... (coz je o vzhledu a vkusu jednotlivců).

Takže to je takové všeobecné, jak to vidim já. A ideál pro mě, psaný v bodech dle současného idealu... Úplně normalní holka, které se dá věřit, s kterou je sranda. Toť můj ideál.

Tak, toto teda byla hodně těžká otázka a mám pocit, že Vás neuspokojím. Sám bádám o ideálu, isnpiruji se všude, kde se dá, ale definovat ho jako standart, to nedokážu. Ten, kdo to někdy dokáže, to bude skutečně frajer...

Tak, teď mě z toho povídání o jídle přepadl hlad, že se jdu najíst. Btw, jsem vegetarián, ale to na věci nic nemění...

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip