Babinet.cz  /  Tajemno  /  Rok 2019: Jaký bude váš měsíc štěstí?

Rok 2019: Jaký bude váš měsíc štěstí?

22.12.2018 - redakce Babinet.cz

Pošilháváte lehounce po blízké budoucnosti? Jste už teď zvědaví na to, co může rok 2019 nabídnout právě vám? Který měsíc v roce 2019 bude šťastným pro to a ono znamení? Zeptali jsme se za vás místní kartářky a kořenářky v jedné osobě … a v jejímž krámku to vždy nádherně voní skořicí a medem.

Vodnář: Červen

Právě v červnu budete plní energie a dosáhnete cílů, které jste si vytyčili. Červen je měsícem, který vám dodá odvahu k dosažení vašich snů.

Ryby: Únor

Únor zlomí to, jak nešťastně se díváte na život. Vše se obrátí k lepšímu. Změna vám přinese úlevu a pocit bezpečí.

Beran: Duben

Duben bude přímo tvarovat vaši budoucnost a pozvedne vaši energii. Budete pokračovat v nedokončených záležitostech.

Býk: Červenec

Měsíc plný naděje a prosperity. Váš život půjde přímým směrem k úspěchu, získáte nadhled a rozeznáte skvělé příležitosti.

Blíženci: Červen

Léto zpívá Blížencům píseň štěstí, protože právě červen vytvoří nové místo pro úspěch. Prozkoumejte cestu, kterou opravdu chcete jít.

Rak: Březen

Pro vás je noční můra, když se máte lidem otevřít. Snažte se svůj šťastný měsíc co nejlépe využít a vystoupit z bezpečného kokonu.

Lev: Srpen

Srpen vám poskytne prostor k zastavení a přemýšlení. Udělejte si čas na poznání sebe sama a investujte do smysluplných vztahů.

Panna: Září

Cítíte se unaveni a nesoucí až přílišnou zátěž? Září poskytne nové perspektivy.

Váha: Říjen

Romantika ve vašem životě hodně kvete, ale v příštím roce ještě přidáte. Říjen přinese vzrušující přátelství a vztahy, které pro vás budou velmi inspirativní.

Štír: Leden

Vaše osobní energie ztratila dotek jasnosti a vyústila v úplný chaos. Už v lednu však budete více soustředění a asertivní.

Střelec: Listopad

Jste extrovert, který rád prozkoumává a probouzí energii.  V listopadu najdete nový koníček a existuje i možnost návratu ke starému vztahu.

Kozoroh: Prosinec

Prosinec příštího roku splní vaše očekávání a pomůže vám najít úspěch a smysl v tom, co děláte. Už dlouho jste si nebyli tolik jisti.

 

Napsala Bára Klímová

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další články tajemna

Náš tip
  • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

  • Značkové parfémy a kosmetika, 3 prodejny v ČR, skladem přes 500 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz

  • Bottega Veneta Knot Eau Absolue je famózní vůně pro výjimečnou ženu! Díky intenzivní směsici nejkvalitnějších surovin vznikla tato uhrančivá a dech beroucí dámská vůně.Ve smaragdovém srdci najdete inovativní orientální dámskou vůni

  • Vyhraj skvělé ceny v internetových soutěžích! Desítky atraktivních výher najdeš v nejrozsáhlejším katalogu České-soutěže.cz

  • Moringa s vysokým množstvím vlákniny zrychlí váš metabolismus. Pořiďte si dokonalý šperk pro vaše zdraví – Moringu olejodárnou v kapslích. Objednávejte přes www.HERBandME.cz

  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Windomatic je elektrický vysavač na okna vybavený gumovou lištou. Stačí okno umýt čisticím prostředkem a potom ho vysušit přístrojem od Viledy. Windomatic je vybaven tlačítkem MAX, díky kterému snadno získáte ještě větší sací výkon.