Babinet.cz  /  Magazín  /  Společnost  /  Chcete mít spokojený vztah? Neberte mužům jejich hračky!

Chcete mít spokojený vztah? Neberte mužům jejich hračky!

6.11.2018 - redakce Babinet.cz

Neberte mužům jejich hračky, neboli nevyčítejte svému drahému, že nepůjčí nikomu z rodiny svůj mobil, fotoaparát, videokameru, auto apod.

Milé dámy neberte tuto radu na lehkou váhu. Pokud se domníváte, že máte doma dospělého chlapa nebo dokonce chlapáka, který bude zodpovědně plnit poslání otce, živitele a ochránce rodiny, žijete ve velkém omylu. Muž je věčné dítě a jako s dítětem s ním musíte zacházet.

Správně ho motivujte - laskáním jeho ješitného ega, neboli - chválit, chválit a chválit. Ty jsi šikovný, jedině ty to dokážeš, co bych si bez tebe počala. Na slovo počala dejte důraz, protože mu tím připomenete fakt, že bez něj byste své děti nepočala. Což na jeho ego působí velice příznivě, i když otec není nikdy jistý, a vy byste početí zvládla i bez něj.

Nenuťte ho vyčítáním, či láteřením dělat věci, které ho nebaví.

Pokud chcete, aby vám pomohl s něčím, co dělá nerad, pomalu ho na takový úkol připravujte s dostatečným předstihem. Hlavně musíte najít správnou motivaci, neboli odměnu.

Kupujte mu hračky.

Máte-li doma dcery, které se zajímají o ryze dívčí hračky, máte vyhráno, Můžete jim koupit autíčko na dálkové ovládání, aby si tatínek měl s čím hrát. Dcerky totiž většinou nervou tatínkovi dálkové ovládání z ruky, anebo jen chvíli a pak se vrátí ke svým panenkám.

Mate-li doma syna, nebo syny máte pozici mnohem těžší, zásadně hračky kupujte dvojmo, trojmo, čtvermo atd. Počítejte s tím, že každý z nich včetně tatínka bude chtít mít svou hračku, aby spolu mohli např. v případě autíček závodit. Právě proto chtějí muži syny, aby si měli s kým hrát, a tudíž potřebují stejné hračky, aby se o ně neprali. Pouze fotbalový míč můžete koupit jen jeden.

Zásadně svého partnera nepověřujte nákupem hraček pro děti, koupí si jen jednu hračku – pro sebe. Pokud ho vyšlete koupit hračky pro dcerky, zaručeně přinese autodráhu, počítačovou hru či jinou svou oblíbenou hračku.

Mějte pochopení pro jeho typicky klučičí hry – fotbal a hokej.

Neříkejte, že fotbal a hokej jsou blbé hry, kde se chlapi honěj buď za kulatým nesmyslem, anebo po ledě s hokejkami za černým kramflekem.

Dítě se od vašeho drahého liší pouze tím, že dítěti můžete zakazovat, či přikazovat pod hrozbou trestu, tudíž s potomkem pořídíte snáze a rychleji. Pouze v období puberty musíte s pubescentem zacházet opatrněji než s jeho otcem, či svým partnerem.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip
  • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

  • Značkové parfémy a kosmetika, 3 prodejny v ČR, skladem přes 500 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz

  • Bottega Veneta Knot Eau Absolue je famózní vůně pro výjimečnou ženu! Díky intenzivní směsici nejkvalitnějších surovin vznikla tato uhrančivá a dech beroucí dámská vůně.Ve smaragdovém srdci najdete inovativní orientální dámskou vůni

  • Vyhraj skvělé ceny v internetových soutěžích! Desítky atraktivních výher najdeš v nejrozsáhlejším katalogu České-soutěže.cz

  • Moringa s vysokým množstvím vlákniny zrychlí váš metabolismus. Pořiďte si dokonalý šperk pro vaše zdraví – Moringu olejodárnou v kapslích. Objednávejte přes www.HERBandME.cz

  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Windomatic je elektrický vysavač na okna vybavený gumovou lištou. Stačí okno umýt čisticím prostředkem a potom ho vysušit přístrojem od Viledy. Windomatic je vybaven tlačítkem MAX, díky kterému snadno získáte ještě větší sací výkon.