Babinet.cz  /  Magazín  /  Čtenářské příběhy  /  Čekám nemanželské dítě! Milenec mě vydírá.

Čekám nemanželské dítě! Milenec mě vydírá.

29.10.2018 - redakce Babinet.cz

V manželství jsme nikdy neměli větší problémy, nicméně po těch osmi letech jsem se začala nudit, uznávám. Je mi jasné, že pro většinu budu odsouzeníhodná, ale stalo se a já jsem si nemohla pomoci. Zvýšené sebevědomí, lichotky, souznění, vášnivý sex i dárky. To vše na mě působilo magicky. Myslím, že patřím k mnoha nevěrným ženám a pyšná na to určitě nejsem, ale také nejsem pokrytec a nehlásám nic o tom, že by na tom byl kousek něčeho správného.

Nikdy jsem však nevěru nehodlala přiznat. Nikdy jsem svému manželovi nedala jediný důvod k tomu, aby mě z něčeho podezíral. Muži příliš neluští mezi řádky, a tak jsem se prostě chovala pořád stejně a nic si okatě nevymýšlela. Nevěšela jsem mu žádné bulíky na nos a chovala se k němu s respektem a úctou. Chce li mě někdo odsoudit, jen doufám, že má zameteno i před vlastním prahem.

Milence už mám půl roku. On není ženatý a nikdy na mě netlačil, abych se snad já rozvedla. Jasně věděl, že bych svého manžela nikdy neopustila a z tohoto stanoviska jsem nehodlala ustoupit. Máme s mužem šestileté dítě a tomu bych jen nerada nabourala klidné dětství. I tady znovu podotýkám, že muž ani dcera nikdy nepojali sebemenší podezření o tom, že dělám něco, co se nesluší. Až teď se vše fatálně změnilo. Otěhotněla jsem.

Můj muž si druhé dítě přeje. Ani já bych se mu úplně nebránila, ale vím bezpečně, že dítě, které čekám, není jeho. Kde beru tu jistotu? Nespíme spolu. Tedy ne tak, jak by bylo potřeba ke zplození dítěte. Můj manžel prostě nedokáže dosáhnout vyvrcholení. Poté, co měl ošklivou autonehodu, se tento problém objevil. Operace, které prodělal, byly nebezpečné a s dcerou jsme byly rády, že se vůbec dokáže sám postavit znovu na nohy. Dlouho to vypadalo, že bude trvale upoután na invalidní vozík. Naštěstí se tak nestalo a zůstaly jen problémy v podobě nižší kvality sexuálního života.

A teď jsem otěhotněla. S milencem. Vyšetření u lékaře potvrdilo čtvrtý týden. Já si nemanželské dítě určitě nechci nechat. Byť nejsem zastáncem potratů, nedokážu si představit jiné řešení. Ano, mohla bych manželovi lhát a dělat, že se nám nějakým zázrakem podařilo dítě nakonec zplodit, ale tohle se mi bytostně hnusí. A teď jsem pořádně v pasti. Milenec mě začal vydírat.

Původně jsem mu o těhotenství vůbec neměla v plánu říct, ale jelikož je lékařem na klinice, kde mám svého gynekologa, doneslo se to k němu přesně tak, jak jsem vůbec nechtěla. Protože žijeme na malém městě a klinika je to maličká, mohla jsem to vlastně taky sama domyslet a nenechat takhle hloupě informace uniknout. Vývoj situace jsem si představovala podstatně jinak. Měla jsem v plánu jít mlčky na interrupci a normálně pokračovat v životě. Můj milenec je však opačného názoru a začal na mě pořádně tlačit. On dítě chce a je absolutně striktně proti potratům. Když se dozvěděl o těhotenství, začal běsnit. Je to prý společný závazek a já nemám právo těhotenství ukončit. Rozhodl se, že mi zničí celý dosavadní život. Pokud neustoupím ze svého stanoviska, je rozhodnutý ukázat manželovi veškerou naši komunikaci, moje lechtivé fotografie, které jsem pro něj nafotila a říct mu o mém těhotenství. Až teď se ukázalo, jak moc je znát, že je můj milenec bez závazků. Absolutně nemá tušení o tom, co nevěra s takovýmito následky, udělá a jaké bude mít fatální dopady na moje manželství. Můj milenec se začal chovat naprosto sobecky a natvrdo mě vydírá. Já jsem dostala strach a jsem v koncích.

Manželovi se k nevěře a otěhotnění určitě přiznat nechci. A bát se někde v koutě svého sobeckého milence, také ne. Vůbec nevím, co mám dělat a můj dosavadní život se mi začal pořádně sypat pod rukama. Pořád mi běží hlavou, že podstoupím potrat v jiném městě a s milencem vše rázně ukončím, nenechám se zastrašit. Ale pořád existuje šance, že to můj milenec myslí vážně a bude chtít vše mému muži, mému úžasnému muži, za tepla říct. Vím, že můj manžel by mi nevěru neodpustil a bylo by po manželství. S milencem si vážný vztah vůbec nedokážu a ani nechci představit. Obzvláště ne po tom, co mě začal takto vydírat. Tohle jsem vskutku nečekala. Na interrupci je stále ještě nějaký čas, ale tak jako tak se budu muset nakonec rozhodnout, co dál. Teď to však nevím a jsem zoufalá.

Má li z mého žalostného stavu vyplývat snad nějaké poučení, pak jen to, aby si člověk dal velmi dobrý pozor na to, s kým se do nevěry pouští. Protože kdokoliv vám může vrazit kudlu do zad a proměnit vášnivý románek v pořádné peklo.

Zora, 34 let

Pokud se chcete i Vy podělit se svým příběhem, napište nám do redakce na info@babinet.cz.

Redakčně zpracovala Bára Klímová

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip
  • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

  • Značkové parfémy a kosmetika, 3 prodejny v ČR, skladem přes 500 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz

  • Bottega Veneta Knot Eau Absolue je famózní vůně pro výjimečnou ženu! Díky intenzivní směsici nejkvalitnějších surovin vznikla tato uhrančivá a dech beroucí dámská vůně.Ve smaragdovém srdci najdete inovativní orientální dámskou vůni

  • Vyhraj skvělé ceny v internetových soutěžích! Desítky atraktivních výher najdeš v nejrozsáhlejším katalogu České-soutěže.cz

  • Moringa s vysokým množstvím vlákniny zrychlí váš metabolismus. Pořiďte si dokonalý šperk pro vaše zdraví – Moringu olejodárnou v kapslích. Objednávejte přes www.HERBandME.cz

  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Windomatic je elektrický vysavač na okna vybavený gumovou lištou. Stačí okno umýt čisticím prostředkem a potom ho vysušit přístrojem od Viledy. Windomatic je vybaven tlačítkem MAX, díky kterému snadno získáte ještě větší sací výkon.