Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o balíček piv Litovel Pomelo a dárkové předměty!

Soutěžte o balíček piv Litovel Pomelo a dárkové předměty!

9.8.2018 - redakce Babinet.cz

Ochucená piva zaznamenala v České republice v posledních letech skutečný boom. Vyznačují se většinou nižším obsahem alkoholu, ale zároveň si zachovávají hořkou chuť piva doplněnou příměsí například citrusových plodů. Ovocný pivní mix navodí letní atmosféru za každého počasí a naladí vás na pohodovou vlnu zábavy s vašimi přáteli.

Jaké osvěžení doporučuje Petr Kostelecký, sládek Pivovaru Litovel?

Litovel Černý Citron – ležák s chutí citronu dostupný i jako nealko

Nejde o klasický radler, tedy pivo smíchané s limonádou, ale o pivní mix s osvěžující sílou citronu a 4 % alkoholu. Harmonická hořkost litovelského Černého Citronu je podtržená temnou barvou získanou z praženého sladu. Pro ty, kteří si chtějí dopřát nealkoholické osvěžení, je pivo Černý Citron nealko.

Orientační cena: 20 korun (plechovka – alko verze), 16 korun (plechovka – nealko verze)

Litovel Pomelo – nealko pivní mix

Míchaný nápoj z nealkoholického piva s příchutí pomela se vyznačuje vůní a chutí směsi tropických citrusových plodů. Snoubí se v něm jemná hořkost piva s chutí a barevným odstínem pomela, příjemným řízem a plností klasicky vařených piv Litovel. Skvělý pro letní cestování!

Orientační cena: 16 Kč (plechovka)

Hrajte o 5x balíček Litovel Pomelo + dárkové předměty!

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Franková Lenka - Větrná, Ilona Potyková - Uherské Hradiště, Václava Vacenovská - Žádovice, V.Bečvářová - Praha, Bravenec Pavel - Břeclav

Vaše názory

Další soutěže

Náš tip