Babinet.cz  /  Kam vyrazit  /  Královéhradecký kraj  /  Nevíte kam na den dětí? Vydejte se s veverčákem Emilem do korun stromů a poznejte světově ojedinělého živočicha.

Nevíte kam na den dětí? Vydejte se s veverčákem Emilem do korun stromů a poznejte světově ojedinělého živočicha.

31.5.2018 - redakce Babinet.cz

Den dětí s veverčákem Emilem a koloběžkou

Maskot Stezky korunami stromů Krkonoše, veverčák Emil, má pro vás báječnou nabídku. V pátek 1. června na Den dětí jej uvidíme na Stezce poprvé s novou chlupatou koloběžkou, což je dárek, který dostane ke svému svátku.

Procházka po stezce do korun stromů začíná netradičně - pod zemí, u kořenů, kde uvidíte vše, co jste chtěli vědět o životě pod zemí, ale nenapadlo vás se na to zeptat.

Na stezce dlouhé 1511 metrů vás zábavná interaktivní expozice přenese od kořenoví stromů, kde se to hemží nejrůznějšími živočichy, až samotným kmenům a nad koruny stromů na věž vysokou 45 metrů.

Díky originálním instalacím se vám oživí původní flóra i fauna krkonošského lesa, kdy leckteré živočišné a rostlinné druhy nenajdete nikde jinde na světě!

Uprostřed vyhlídkové věže se vine více jak 50 metrů dlouhý suchý tobogán, kterým si můžete zkrátit cestu dolů a zároveň si užít pořádný adrenalin.

V rámci programu Dne dětí bude Emil vítat nejmladší návštěvníky tak, jak se na začátek června sluší – poukazem na zmrzlinu za průchod Stezkou.

A jaký je ten tajemný živočich?   Neprozradíme!   Najděte si ho na stezce sami  :-)

 

neděli 3. června se Emil s koloběžkou vydá na výlet do Prahy, kde bude jednou z hlavních atrakcí 10. ročníku rodinného festivalu Kašpárkohraní v oboře Hvězda.

KDE: Stezka korunami stromů, Jánské lázně, Krkonoše

KDY: 1. června od 9:30 do 19 hodin (Poslední vstup 1 hodinu před koncem otevírací doby)

ZA KOLIK: viz vstupné na stránkách provozovatele http://www.stezkakrkonose.cz/

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

stanislavrottner
29.6.2018 16:35

S dětmi jsme byli i tady a pak jsme to zakončili v https://questerland.cz/ , dobré kombo a děti byli zabavené až dost, doporučuji

Vložit komentář

Další tipy

Náš tip
  • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

  • Značkové parfémy a kosmetika, 4 prodejny v ČR, skladem přes 500 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz

  • Bottega Veneta Knot Eau Absolue je famózní vůně pro výjimečnou ženu! Díky intenzivní směsici nejkvalitnějších surovin vznikla tato uhrančivá a dech beroucí dámská vůně.Ve smaragdovém srdci najdete inovativní orientální dámskou vůni

  • Vyhraj skvělé ceny v internetových soutěžích! Desítky atraktivních výher najdeš v nejrozsáhlejším katalogu České-soutěže.cz

  • Moringa s vysokým množstvím vlákniny zrychlí váš metabolismus. Pořiďte si dokonalý šperk pro vaše zdraví – Moringu olejodárnou v kapslích. Objednávejte přes www.HERBandME.cz

  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Windomatic je elektrický vysavač na okna vybavený gumovou lištou. Stačí okno umýt čisticím prostředkem a potom ho vysušit přístrojem od Viledy. Windomatic je vybaven tlačítkem MAX, díky kterému snadno získáte ještě větší sací výkon.