Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Toužíte mít dlouhé a husté řasy? 5 domácích tipů, jak být mrkací panenkou

Toužíte mít dlouhé a husté řasy? 5 domácích tipů, jak být mrkací panenkou

29.5.2018 - redakce Babinet.cz

Závist. No jistě. Tak to není zrovna hezká emoce. Jenže když vidíte, jak si vykračují kilometrové řasy a až pak jejich hrdá, a díky nim i velmi ženská majitelka, závisti se prostě neubráníte. Obzvlášť, když se vašich pět kraťoučkých a zubožených řas třepotá strachem, kdy zase jedna další kamarádka z očního týmu odpadne. Protože je léty a muži prověřeno, že dlouhé a svůdné řasy jsou víc sexy, než minisukně, poradíme vám dnes, jak si k nim snadno, rychle a levně dopomoci v pohodlí vašeho domova.

5 tipů, jak prodloužit a extrémně prohustit vaše řasy

1. Vždy se poctivě odličujte

Odličování není zrovna oblíbená činnost. Vatový tampon, odličovací mléko a jedeme. Tu šmouha na čele, řasenka štípe v oku, od tvářenky máme najednou zapatlané i celé ucho a rozmočené vodovky jsou proti nám krasavice. Prostě paráda. Nicméně, odličování je opravdu potřeba. Odličujte se proto šetrně a každý večer. Byť se vám sebevíc nechce. Zatvrdlá řasenka a tření o polštář na řasy působí fatálním způsobem.

2. Nepoužívejte nekvalitní řasenky

Máte ve (zlo)zvyku sáhnout po nekvalitních řasenkách, abyste ušetřila? Pak od tohoto návyku rychle upusťte. Nic totiž neušetříte. Nekvalitní řasenky použijete x krát větší množství, než řasenky kvalitní. Při každodenním líčení tak můžete běžet další týden opět pro novou. Nehledě na to, kolik času strávíte nad nešťastným líčením špatnou řasenkou, když chcete docílit ucházejícího efektu. A o dopadech nekvalitní náplně řasenky raději ani nemluvě.

3. Ovoce, zelenina a vitamín E

Ovoce a zelenina jsou samozřejmě prospěšné našemu celkovému zdraví. Ale aniž bychom si to uvědomovaly, vyživují také naše řasy i vlasy. Snažte se proto o vyvážený jídelníček a zařaďte víc zdrojů vitamínu E. Např. ořechy a celozrnné pečivo.

4. Ricinový olej

Každý večer dopřejte svým řasám blahodárnou bombu, která stimuluje růst řas evidentním způsobem. Stačí vám k tomu pouze čistý kartáček na řasy, který ponoříte do ricinového oleje a pěkně řasy pročešete od kořínků až po konečky.

5. Zelený čaj

Když si budete pravidelně přikládat studené sáčky zeleného čaje na řasy po dobu patnácti minut, budou se tetelit blahem. Zelený čaj je pro řasy energetická a revitalizující vzpruha.

 

Napsala: Bára Klímová

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip