Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o přípravek OVOVITAL!

Soutěžte o přípravek OVOVITAL!

3.4.2018 - redakce Babinet.cz

Chcete-li mít pevné kosti, krásné zuby, pružné cévy, zdravé srdce, silné svaly a dobrou imunitu, dopřejte si dávku přírodního vápníku každý večer a každé ráno kombinaci vitamínů K2 a D3. Nezatěžujte zbytečně svoje játra i ledviny drahými syntetickými přípravky, které vám „zaručeně“ pomohou. Osteoporóza je skutečně nejčastější nemoc ve stáří, která vám může velmi zkomplikovat život a dokonce jej ohrozit. Zkuste přírodu.

OVOVITAL® je ideálním přípravkem k doplnění denní potřeby vápníku.

Přírodní vápník OVOVITAL® se od běžných přípravků výrazně odlišuje tím, že nejde o chemicky připravovanou vápenatou sůl, ale o přírodní produkt připravený z vaječných skořápek konzumních slepičích vajec.

Přírodní vápník OVOVITAL® kromě vápníku obsahuje i jiné důležité minerály, které vstřebávání vápníku podporují a to hořčík, fosfor, stroncium, měď, zinek. Zároveň neobsahuje žádné přídavné chemické látky jako jsou barviva a příchutě, které zatěžují organismus. Je proto vhodný i pro lidi s alergiemi, pro děti, diabetiky, fenylketonuriky, celiaků, jakož i lidí s laktózovou intolerancí. Více informací o problematice osteoporózy se dozvíte na www.jsemstalekost.cz.

Soutěžte o přípravek OVOVITAL!

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Další soutěže

Náš tip