Babinet.cz  /  Magazín  /  Kultura  /  Knižní tip: Je jaro, začala doba rodinných výletů

Knižní tip: Je jaro, začala doba rodinných výletů

2.4.2018 - redakce Babinet.cz

Je jaro, začala doba rodinných výletů. Doba tištěných turistických průvodců však končí. Již nemusíte nosit ve svých batozích těžké knihy, které zabírají místo, mnohdy jsou i značně objemné a listování v nich na cestách není zrovna pohodlné. Začíná éra turistických průvodců ve formátu e-knihy. Nezabírají žádné místo a budete je mít ve svém mobilu, tabletu nebo čtečce stále po ruce.

V nakladatelství www.kknihy.cz Pavla Kohouta na počest stého výročí vzniku Československa vychází osm dílů e-turistických průvodců Jiřího Gleta, které pokrývají celé území bývalého Československa a jsou zaměřeny právě na rodinné výlety. Již vyšlo sedm dílů, pokrývajících celé území Česka a západní a střední Slovensko. Poslední díl o východním Slovensku vyjde do tohoto léta.

V těchto turistických průvodcích najdete celkem 168 rodinných výletů, více než čtyři sta hradů, zámků, tvrzí a slovenských kaštelů, desítky aqvaparků, lázní a termálních koupališť. Dále pak expozice na hradech, zámcích a muzeích, které jsou určené dětem, středověká městečka a vesničky, jízdy na historických železnicích, plavby na výletních lodích na řekách a přehradách a stovky dalších turistických atrakcí.

Bližší podrobnosti najdete na www.pruvodce.kknihy.cz , kde si můžete rovněž prohlédnout desítky barevných fotografií a jsou zde uvedeny taky webové portály, na kterých si tyto e-knihy můžete zakoupit. Hodně pohodových rodinných výletů vám přejí

Pavel Kohout a Jiří Glet

Dárek pro vás!

Stáhněte si zdarma e-knihu Jiřího Gleta Drahé kameny, ve které najdete spoustu zajímavostí o drahých kamenech, stříbru a zlatu zde

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip