Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Osvěžte svůj outfit květinovými motivy

Osvěžte svůj outfit květinovými motivy

18.2.2018 - redakce Babinet.cz

Jaro už pomalu klepe na dveře a spolu s ním přicházejí i nejnovější módní trendy. Jedním z nich jsou bezpochyby florální motivy, které kralovaly kolekcím již v loňském roce. Vydejte se na procházku rozkvetlou loukou a nechte se unášet její sladkou svěžestí.

Hitem jsou květované vzory na černém, bílém a pastelovém podkladě. Oblečení, doplňky i obuv zdobí jak drobné nenápadné kvítky, tak dominantní potisky nebo výšivky květů.

Pyšníte se vysokou a štíhlou postavou? Nemusíte se bát ani celoplošných tropických vzorů. Pokud naopak nechcete zdůrazňovat problémové partie, zvolte raději tmavší módní kousek s méně výrazným potiskem.

Pátráte po opravdu stylovém a trendy modelu? Co víc podtrhne ženský půvab než květované šaty. Vyberte si ze střihů ten, který vám lichotí nejvíce. Módní jsou především střihy s volány či se zajímavými detaily v pase.

Nestárnoucí klasikou jsou zavinovací šaty, které sluší všem typům postav. Nechte květy vyniknout na jednom kousku a zbytek outfitu laďte do neutrálních barev. Pozor na přeplácanost. Méně je v tomto případě více.

Pokud se skutečně na oblečení s květy necítíte, poohlédněte se po květovaných módních doplňcích v podobě šátků, bižuterie či obuvi, které vašemu outfitu vdechnou jarní náladu.

 

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip