Babinet.cz  /  Magazín  /  Volný čas  /  TIP: Jarní koupačka za 1 korunu v Aquapalace Praha

TIP: Jarní koupačka za 1 korunu v Aquapalace Praha

31.1.2018 - redakce Babinet.cz

Marně přemýšlíte, kam vyrazit s dětmi nebo vnoučaty na jarní prázdniny? Vsaďte na den plný vodních radovánek v největším aquaparku u nás. Návštěva Aquapalace Praha zaručeně potěší nejen malé raubíře, ale i dospěláky. Všechny děti do 150 cm mají vstup až do konce března jen za 1 korunu.

A co děti v aquaparku zažijí? Denně, až do 18. března, na ně čeká nabitý animační program ve stylu mořské říše. Holky a kluci se seznámí i vyfotí se skutečnými mořskými pannami! Společně budou soutěžit na nafukovacích krabech ve vlnobití, vyzkouší si AQUA aerobic či synchronizované plavání ve stylu akvabel. Odvážná dítka se mohou vydat po stopách malé mořské víly a zasoutěžit si o dárečky od Bobíka.

Dívky na okamžik mořskými pannami, kluci jako odvážní Poseidoni

Neexistuje snad holčička, která by alespoň jednou v životě nezatoužila stát se mořskou pannou. Sen jako z pohádky, plavání v kostýmu s barevnou ploutví, i to nyní můžete splnit vašim princeznám v Aquapalace Praha. Je to jednoduché. Stačí rezervovat některý ze sobotních termínů prostřednictvím e-mailu, na pokladně, nebo přímo v info stánku u vlnobití, a kteroukoliv sobotu až do 18. března přijít na výjimečnou lekci plavání s mořskou ploutví. A aby se malé mořské víly necítily osaměle, promění se i chlapci ve vládce moří, statečné Poseidony.

Jen za 1 kačku 12 toboganů a skluzavek, laser show a vlnobití

V největším aquaparku u nás zažijete koupačku v mnoha bazénech, jízdu na nejdelších toboganech a skluzavkách, mořské vlnobití i poutavou laser show přímo nad vodní hladinou. Rodiče i prarodiče jistě ocení plavecký bazén, vířivky, relaxační zóny s lehátky a všude dostupné občerstvení. Aquapalace Praha letos slaví jubilejní 10. narozeniny, a proto se prvních 10 000 návštěvníků může těšit na odměnu od Bobíka.

Více informací o akci Děti za kačku naleznete zde. Vstupenky do Vodního světa a na další atrakce Aquapalace Praha zakoupíte na pokladnách nebo přímo z domova v e-shopu.

 

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip