Babinet.cz  /  Magazín  /  Volný čas  /  Nezapomenutelná oslava pro dítě a ještě lepší narozeninový dárek? Aquapalace Praha má pro vás jasný tip!

Nezapomenutelná oslava pro dítě a ještě lepší narozeninový dárek? Aquapalace Praha má pro vás jasný tip!

19.2.2018 - redakce Babinet.cz

Lámete si hlavu s uspořádáním jedinečné narozeninové oslavy pro své nejmenší? Dopřejte svým dětem či vnoučatům perfektní zážitek v podobě originální párty přímo v aquaparku! Díky Aquapalace Praha si ušetříte starosti s přípravou i s úklidem domácnosti. A to ještě není vše! Pokud marně vymýšlíte dárek, který hned tak neomrzí, tím pravým je dětská karta Hvězdička, se kterou si děti užijí po celý rok každodenní koupačku ve Vodním světě!

Jak se děti vyřádí na párty ve vodě? Podívejte se na krátké video.

Rozhodnete-li se oslavit narozeniny dětí v aquaparku, můžete si vybrat hned ze tří variant, a nechat si tak přichystat zábavné odpoledne přesně podle vašich představ. Základní balíček Rybička zahrnuje vstup do Vodního světa na 3 hodiny, výzdobu stolu, balónky, občerstvení, gratulaci i předání výborného dortu. U balíčku Delfín dětem navíc dopřejete animátora, který se jim bude věnovat během dovádění v bazénu. Pokud si vyberete balíček Velryba, o děti se postará animátor po dobu celé oslavy a připraví zajímavý program, jako je aquazorbing, závody na toboganech či oblíbené tetování henou. Pro mladé tanečníky bude navíc disco zábava v narozeninovém koutku.

Je to jednoduché. Stačí si vybrat, který balíček bude pro vaše dítko ten pravý:

●      Balíček Rybička, cena od: 1590 Kč / 4 děti

●      Balíček Delfín, cena od: 2490 Kč / 4 děti

●      Balíček Velryba, cena od 4190 Kč / 4 děti

Dárek pro oslavence nesmí chybět. Vsaďte na Hvězdičku

Velkým zpestřením každých narozenin je perfektní dárek, kterého se oslavenec nemůže dočkat. Dejte svým dětem zábavu, která je neomrzí a navíc vydrží celý rok! Potěšte své ratolesti kartou Hvězdička, se kterou si užijí každodenní vstup do aquaparku, kde se mohou vyřádit na toboganech, skluzavkách či ve 400 metrů dlouhé divoké řece. Vodní svět s rozlohou 9 150 m² zaručí nejen dětem, ale i dospělým perfektní zážitky a zábavu na celý den. Pokud si i vy budete chtít udělat chvilku pro sebe, určitě oceníte, že v ceně Hvězdičky je zahrnutý také dětský koutek. Vy tak můžete vyrazit relaxovat například do Saunového světa nebo si dopřát některou z mnoha procedur ve Spa&Wellness.

Více informací:

Všechny varianty balíčků a kontakty pro zpracování nabídky na míru najdete zde.

Dětskou kartu Hvězdička, která nabízí výhodný a časově neomezený vstup do Vodního světa, pořídíte jen za 990 korun na celý rok a zakoupit ji můžete přímo v e-shopu.

 

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip