Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o balíček přípravků Swiss!

Soutěžte o balíček přípravků Swiss!

25.1.2018 - redakce Babinet.cz

Spolu s novým rokem je na čase trochu pročistit organizmus. Přece jen játra a nejen ta dostala o svátcích pořádně zabrat, a proto si nyní zaslouží péči. Vánoční hodování se zase mohlo promítnout do zvýšené hladiny cholesterolu, proto je v novém roce potřeba myslet na změnu a očistu. Soutěžte tedy s námi a získejte balíček přípravků Swiss, které vám ve vaší snaze pomohou.

Ostropestřec pro játra jako nová

Doslova zázračným pomocníkem pro novoroční detoxikaci je ostropestřec mariánský. Přesněji jeho semena, která se používají už po staletí na játra a další nejrůznější neduhy. Zátěž pro játra představuje nejen alkohol, ale také užívání léků či život v znečištěném prostředí. To vše se na nich podepisuje. Přitom jsou životně důležitým orgánem. Probíhá v nich většina procesů souvisejících s metabolismem cukrů, tuků a aminokyselin. Zároveň zbavují organismus toxických látek. Z těchto důvodů byste se měli o svá játra starat a co nejúčinněji je chránit. V tom vám pomůže novinka Swiss Ostropestřec Forte s mimořádně vysokým obsahem účinné látky silymarinu, což je extrakt ze semen ostropestřce mariánského, který podporuje nejen jejich detoxikaci, ale i regeneraci po všech druzích jaterních onemocnění a zároveň pomáhá rovněž udržet jejich správnou funkci a podporuje zažívání. Mimo to je ostropestřec velmi silný antioxidant, chrání buňky celého organismu proti poškození volnými radikály a před nepříznivými vnějšími vlivy. Má blahodárný vliv na zdraví srdce a správnou hladinu krevního cukru. Je tedy ideálním pomocníkem při novoroční očistě.

Víme, že čím déle se daří udržovat hladinu cholesterolu v příznivých mezích, tím větší je naděje na zabránění jeho zhoubného působení na cévní stěnu. Proto je důležité být o svých hladinách informován a celoživotně respektovat zásady zdravého stravování a obecná pravidla zdravého životního stylu.

zvýšená hladina cholesterolu důležitý faktor pro předčasný výskyt výše zmíněných onemocnění. Víme, že čím déle se daří udržovat hladinu cholesterolu v příznivých mezích, tím větší je naděje na zabránění jeho zhoubného působení na cévní stěnu. Proto je důležité být o svých hladinách informován a celoživotně respektovat zásady zdravého stravování a obecná pravidla zdravého životního stylu.

Cholesterol pod kontrolou

K Vánocům patří dobré jídlo, pití a cukroví. Tato kombinace se na vás či vašich blízkých může nepěkně podepsat, a to i na hladině cholesterolu v krvi. V Česku má totiž vyšší než doporučovanou hladinu cholesterolu v populaci přibližně 80 % osob. Přitom s tímto zdravotním problémem souvisí celá řada onemocnění, která mohou mít fatální následky. Mezi ty nejobávanější patří infarkt a mozková mrtvice. To ovšem není ani zdaleka vše, cholesterol má neblahý vliv také na rozvoj hypertenze (vysokého tlaku), ischemické choroby srdeční (nedostatečné prokrvení srdečního svalu) či metabolického syndromu, který je kombinací několika zdravotních onemocnění, jež mohou ohrožovat nejen srdce, ale i život. Je prokázáno, že čím déle se daří udržovat hladinu cholesterolu v příznivých mezích, tím větší je naděje na zabránění jeho zhoubného působení na cévy a zmíněné choroby. Proto je důležité znát svoji hladinu cholesterolu a v případě zvýšené hladiny s ním účinně bojovat.

K úspěšnému boji s vysokou či zvýšenou hladinou cholesterolu pomůže zdravější a lehčí strava, omezení kouření, zvýšení pohybu a rostlinné steroly, jejichž vysokou účinnost na snížení hladiny cholesterolu prokázaly četné lékařské studie. Jde o ekvivalenty cholesterolu rostlinného původu vyskytujících se v různých olejích, obilninách, luštěninách, ovoci a zelenině. Tyto látky v zažívacím traktu významně snižují vstřebávání živočišného cholesterolu. Právě rostlinné steroly obsahuje doplněk stravy Swiss Vegapure Cardio. S ním a zdravějším způsobem života lze dosáhnout až 30% snížení hladiny cholesterolu. Je tedy ideálním hlídačem hladiny cholesterolu.

Co můžete vyhrát:

3x balíček přípravků Swiss, který obsahuje Swiss Ostropestřec Forte a Swiss Vegapure Cardio. Hodnota 1 výhry je cca 700 Kč.

Nápovědu najdete ZDE

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Marie Huspeková - Strakonice, Milada Pimková - Vlkoš, Růžena Veselá- Suchohrdly

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip
  • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

  • Značkové parfémy a kosmetika, 4 prodejny v ČR, skladem přes 500 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz

  • Bottega Veneta Knot Eau Absolue je famózní vůně pro výjimečnou ženu! Díky intenzivní směsici nejkvalitnějších surovin vznikla tato uhrančivá a dech beroucí dámská vůně.Ve smaragdovém srdci najdete inovativní orientální dámskou vůni

  • Vyhraj skvělé ceny v internetových soutěžích! Desítky atraktivních výher najdeš v nejrozsáhlejším katalogu České-soutěže.cz

  • Moringa s vysokým množstvím vlákniny zrychlí váš metabolismus. Pořiďte si dokonalý šperk pro vaše zdraví – Moringu olejodárnou v kapslích. Objednávejte přes www.HERBandME.cz

  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Windomatic je elektrický vysavač na okna vybavený gumovou lištou. Stačí okno umýt čisticím prostředkem a potom ho vysušit přístrojem od Viledy. Windomatic je vybaven tlačítkem MAX, díky kterému snadno získáte ještě větší sací výkon.