Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Revoluční dvojitá pračka si vás získá praktičností

Revoluční dvojitá pračka si vás získá praktičností

17.12.2017 - redakce Babinet.cz

Jestli se vám stává, že při třídění oblečení na praní máte hromádky na několik praček, pomůže vám praktická pračka od LG. TWINWash™ byla navržena tak, aby horní hlavní pračka s velkým bubnem perfektně vyprala velkou dávku prádla, zatímco spodní část s horizontálně umístěným bubnem se dokonale hodí na veškeré jemné prádlo.

Výkonné a tiché praní zajistí hned dva vysoce účinné invertorové Direct Drive motory. Tento typ motoru má méně pohyblivých částí, čímž snižuje vibrace a zvyšuje životnost. Motory vyžadují i méně energie, čímž snižují spotřebu elektřiny.

Zářivě čisté prádlo bez alergenů

Pračka LG TWINWash™ zvyšuje účinnost praní pomocí páry. Jde o technologii TrueSteam™ a je ideální pro praní oblečení malých děti, ale i alergiků. Redukuje totiž téměř všechny alergeny, které se během nošení můžou v oblečení vyskytovat. Jde například o roztoče nebo pylové částice.

TWINWash™ nabízí díky parnímu praní také funkce Osvěžení prádla a Parní aviváž. První z nich je vhodná pro osvěžení nošeného oblečení párou bez nutnosti praní, druhá ke změkčení prádla zcela bez chemie. Hlavní pračka perfektně funguje rovněž jako sušička, což ušetří čas, který trávíme věšením, i místo, které v koupelně na samostatnou sušičku potřebujeme.

I nejjemnější prádlo není problém

Co se týče počtu dostupných programů, disponuje TWINWash™ mnoha, které pasují každému prádlu na míru a využijí na plno všech funkcí. Navíc si můžete pomocí Wi-Fi stáhnout další, díky mobilní aplikaci LG SmartThinQ .

Minimalistický design pračky je umocněn dotykovým displejem umístěným na dvířkách. Jejich otevření je snadné a manipulaci s prádlem usnadňuje velký vnitřní otvor a velkorysý objem bubnu, mini pračku stačí pouze vysunout a jedním stiskem otevřít dvířka.

Více informací o produktu nalezete na http://www.lg.com/cz/pracky/lg-F126G1BCH2N.

 

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip