Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Málo místa v bytě? Problém vyřeší kombinovaná pračka se sušičkou

Málo místa v bytě? Problém vyřeší kombinovaná pračka se sušičkou

11.12.2017 - redakce Babinet.cz

Pokud nemáte dostatečně velkou koupelnu na samostatnou sušičku nebo velký sušák, vyzkoušejte odborníka na špinavé prádlo. Praktický pomocník v domácnosti LG F94J8FH2S vyřeší umístění ve skromných prostorech každé menší moderní domácnosti. Kombinuje totiž optimální péči o prádlo díky technologii invertorového Direct Drive motoru, který je k pracímu bubnu připojen přímo, a tím zajišťuje tichý chod bez nadbytečných vibrací. Technologie 6 Motion Direct Drive umožní pohyb bubnu různými směry a textilie tak dostávají správnou péči a zároveň jsou krásně čisté.

K sušení skvěle čistého prádla využívá pračka technologie Eco Hybrid s energetickou třídou A. Ta celkově snižuje množství spotřebované vody nebo času, podle zvoleného programu. Můžete volit mezi Eko, nebo normálním režimem. První nepoužívá k chlazení při sušení žádnou vodu. Normální režim zkracuje celý cyklus sušení, čímž ušetří čas praní, který můžete využít k něčemu jinému.

Zatočte s roztoči

Kombinovaná pračka se sušičkou LG umí využít sílu páry v programu pro alergiky. Díky páře dojde při praní ke zničení až 99,9 % alergenů jako jsou například prachoví roztoči nebo pylové částice. Váš šatník, ale i povlečení a další prádlo tak budou nezávadné a dokonale čisté.

Čím dál vyhledávanější funkcí u praček obecně je „Přidat prádlo“ během probíhajícího praní. Touto funkcí disponuje i kombinována LG F94J8FH2S. Můžete tak přidat menší prádlo, nebo i větší bundu. U vybraných programů není nutné dlouho čekat na odemčení zámku a dvířka se odemknout během několika sekund.

Uspořte tolik drahocenné místo v malém bytě. Kombinací nejlepších technologií a inovací dosáhnete dokonale čistého prádla a podaří se vám ušetřit čas i prostor, kterého je v dnešní uspěchané době nedostatek.

Více informací o produktu nalezete na http://www.lg.com/cz/pracky/lg-F94J8FH2S.

 

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip