Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o balíčky přípravků Swiss s brusinkami a probiotiky

Soutěžte o balíčky přípravků Swiss s brusinkami a probiotiky

12.12.2017 - redakce Babinet.cz

Ochlazení a zima s sebou nesou záněty močových cest. Jde o jedno z nejčastějších onemocnění, se kterým se ženy potýkají. Podle různých statistik ho minimálně jedenkrát za svůj život prodělalo  přes 60 % dam. Mnohé z nich  trpí infekcí opakovaně a právě období zimy je rizikové. Soutěžte s námi o balíčky, které obsahují Swiss Mega Brusinky, jež jsou spolehlivým pomocníkem na přírodní bázi, a Swiss Laktobacily „5“, které pomohou udržet fit vaše střeva a imunitu.

Bojujte proti zánětu močových cest raději preventivně

Infekce močových cest jsou vůbec nejčastějším bakteriálním onemocněním, které ženy sužuje. Navíc mají tendenci se vracet. To se týká 25 až 30 % pacientek, přičemž největší riziko recidivy onemocnění je do dvou měsíců od nemoci. Pokud se chcete nepříjemné zkušenosti doprovázené typickým řezáním, pálením a bolestivým močením vyhnout, můžete vsadit na prevenci. Osvědčeným pomocníkem při předcházení potížím jsou přípravky s extraktem ze severoamerických brusinek. Jejich účinek byl opakovaně lékaři prokázán[1]. Je však potřeba pečlivě vybírat, po kterém produktu sáhnete. Kvalita a způsob výroby extraktu z kanadských brusinek má totiž zcela zásadní vliv na účinnost přípravku. Jedním z nejúčinnějších jsou Swiss Mega Brusinky, které obsahují silně koncentrovaný výtažek z brusinek velkoplodých Cran-Max s klinicky prokázanými účinky na zdraví močových cest. Při jeho výrobě se využívá všech částí plodu, jakými jsou slupky, šťáva, dužina i jádra pro maximalizaci účinku, a ochranná technologie BioShield pak uvolňuje účinné látky postupně a prodlužuje tak působení. Aktivní látky z brusinky pokryjí sliznice močových cest ochranným filmem, a zabraňují tak usazování škodlivých bakterií. Tím, že se nemohou usadit, nemohou způsobovat ani záněty a jsou odplaveny pryč z těla s močí. Díky nim můžete rizikové období přečkat bez obtíží.

Imunita vychází z našich střev

Víte, že poruchy imunity až v 90 % souvisí s narušenou střevní mikroflórou? Abyste byli zdraví, je nutné dbát o vyvážené prostředí ve střevech. K tomu jsou ideální probiotika. Na ně byste rozhodně měli myslet i v případě, že vám lékař předepíše antibiotika. Jelikož právě probiotika vám pomohou obnovit antibiotiky narušenou rovnováhu ve střevech. Vsadit můžete například na Swiss Laktobacily „5“, které obsahují v každé kapsli vysoké množství živých prospěšných mikroorganismů – laktobacilů a bifidobakterií. Takže myslete na své zdraví a podpořte imunitu v období, kdy je to potřeba.

Soutěžte s námi a tři výherce odměníme balíčkem doplňků stravy Swiss, ve kterém najdete přípravky Swiss Laktobacily „5“ a Swiss Mega Brusinky.  Nápovědu na soutěžní otázku a více informací o přípravcích najdete zde.[1] Viz článek Infekce dolních močových cest u žen, Postgraduální medicína

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Vlasta Vyvialova - Chropyně, Zdenka Pokorná - Mikulov, Pavla Kolářská - Praha

Vaše názory

Vaše názory

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip