Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o kojeneckou mléčnou výživu Naše mléko® z kozího mléka!

Soutěžte o kojeneckou mléčnou výživu Naše mléko® z kozího mléka!

21.11.2017 - redakce Babinet.cz

Kozí mléko má nesporné přednosti, které inspirovaly přední nutriční výzkumníky k sestavení zcela nového typu kojeneckých mlék. Bylo totiž zjištěno, že kozí mléko obsahuje mimo jiné látky, které pomáhají podpořit správný vývoj mozku u dětí a navodit duševní rovnováhu. Pomáhají podpořit paměť a soustředění, mírní pocity úzkosti. Kozí mléko obsahuje významný podíl nenasycených mastných kyselin a dalších látek nezbytných pro správný vývoj a činnost mozku. Tyto poznatky je možné využít také u dětí neklidných, citlivých a úzkostných. U kojenců, kteří nemohou být z nějakého důvodu kojeni, je velmi prospěšné podávat kojeneckou výživu na bázi kozího mléka, neboť se jedná o přirozený zdroj NEMK, který kojená miminka přijímají z mateřského mléka.

„Kolébkou využití kozího mléka pro kojeneckou výživu jsou Nový Zéland a Austrálie, ovšem už i u nás v lékárně lze sehnat kojenecká kozí mléka nebo dokonce kozí kaše, které plně splňují požadavky pediatrů na výživu kojenců a malých dětí,“ říká Ing. Poskočilová, odborná poradkyně pro výživu a vývoj potravin společnosti Goldim.

Vyhrajte pokračovací kojeneckou mléčnou výživu Naše mléko® 2 pro děti od 6 do 12 měsíců, nebo batolecí mléčnou výživu Naše mléko® 3 pro děti od 12 měsíců. Mléčná výživa je na bázi bílkovin kozího mléka, které je svým složením velmi blízké mléku mateřskému. Obsahuje vitamíny a nenasycené mastné kyseliny, které se přirozeně vyskytují i v mateřském mléce a jsou zodpovědné za bezproblémový vývoj mozku, očí a nervové soustavy. V kozím mléce jsou navíc přirozeně přítomné nukleotidy, nezbytné pro optimální funkci rychle rostoucích tkání trávicího a imunitního systému. Proto je v období útlého dětství důležité zajistit jejich dostatečný přísun pro správný růst a vyzrávání tkání.

www.goldim.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Marek Suchan - Praha, Čípová Věra - Ústí nad Orlicí, Miroslav Budka - Dlouhý Most

Vaše názory

Další soutěže

Náš tip