Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Pilulka krásy existuje!

Pilulka krásy existuje!

20.11.2017 - redakce Babinet.cz

Kůže hraje důležitou roli při pocitu dobrého zdraví a fyzické přitažlivosti: její barva, struktura a fyziologické vlastnosti jako pružnost, tvorba potu, pachu a mazu. S vyšším věkem se však vzhled každé pleti zhoršuje, a nakonec vede k redukci a zhrubnutí kolagenu, vrásek, ochablosti, nepravidelné pigmentaci nebo suchosti. Ke zlepšení nepřispívá ani UV záření, hormonální stav organismu, kouření ani stres. A když přidáte svoji (často špatnou) výživu, zjistíte, že jste už včera měli začít shánět pilulku krásy. A víte, že ona opravdu existuje?

Celé roky se vědci snažili o izolaci bioaktivních látek, které jsou nezbytné pro zpomalení stárnutí a obnovu buněk pleti, vlasů a nehtů. A povedlo se! Existuje kombinace deseti bioaktivních látek, která dokáže pleti vrátit hebkost a elasticitu a vlasům i nehtům pevnost a lesk – pilulka krásy Evelle.

Evelle je první klinicky studovaná tableta proti vráskám, která proces stárnutí kůže skutečně zpomaluje a zlepšuje známky stárnutí. Po šesti týdnech užívání přípravku se významně zvýšila pružnost kůže o 9 % ve srovnání s placebem. A dokonce hladkost kůže se po dvanácti týdnech užívání zvýšila o 6 %. Studie také potvrzuje, že vstřebají-li se výživné látky v těle a dostanou se krevním oběhem do tkání kůže, mají schopnost obnovit elasticitu kůže a omezit vznik vrásek.

Přírodní koktejl na krásu

Z čeho vlastně je koktejl na krásu? Jaké je tajemství deseti látek, díky kterým opravdu omládneme?

  • Vitamín C pomáhá přispívat k tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže.
  • Vitamín E je nejlepší přírodní antioxidant. Stálý přísun vyšší dávky tohoto vitamínu je pro organismus prospěšná.
  • Selen přispívá k udržení normálního stavu vlasů, nehtů a k ochraně před oxidativním stresem.
  • Zinek je zásadně důležitý prvek pro náš organismus, je součástí enzymů nutných pro replikaci DNA a syntézu bílkovin. Zinkový deficit vyvolává kožní změny – hrubnutí a zhoršené hojení pleti.
  • Křemík se v organismu s přibývajícím věkem snižuje. Jeho nedostatek se projevuje snížením kvality pokožky, lámavosti nehtů a vypadáváním vlasů.
  • Vitamín biotin je důležitý pro procesy metabolismu kůže. Nedostatek biotinu se projevuje různými poruchami kůže včetně dermatitidy, šupinatosti a alopecie.
  • Pycnogenol – výtažek z kůry francouzské přímořské borovice je přirozeně vyskytující se antioxidant, který chrání buńky před volnými radikály a je bohatý na mnoho různých typů biofalvonoidů. Podporuje také krevní oběh.
  • Rostlinné výtažky s lykopenem a antocyanidinyi – extrakt ze zralých rajských jablíček a z borůvek jsou přírodní antioxidanty a nezbytné ochranné látky pro pleť a oči.
  • Bio-Marine Complex je patentovaný komplex výtažků z hlubinných mořských ryb. Obsahuje bílkoviny a polysacharidy, které pomáhají uchovávat optimální obsah vody v pleti. Zároveň také zvyšuje pružnost a pevnost kolagenových a elastinových vláken, a tak zlepšuje strukturu a kvalitu pleti a omezuje také její stárnutí.

Proč tedy schovávat svoje nehty, když můžete mít za pár týdnů krásnější nejen nehty, ale i vlasy a vaše pleť může zářit zdravím a svěžestí?

www.evelle.cz

 

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip