Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Podzimní business make-up, který zvládnete během 5 minut

Podzimní business make-up, který zvládnete během 5 minut

18.11.2017 - redakce Babinet.cz

K tomu abyste ráno vyrazila do práce s dokonalou vizáží nepotřebujete nutně před zrcadlem strávit hodinu. Bude vám stačit několik kvalitních produktů a zhruba 5 minut času. Nevěříte? Vyzkoušejte tipy inspirované trendy z letošních podzimních módních přehlídek a zbude vám po ránu více času na pohodovou snídani.

Zdravá pleť je základ

Zmapovali jsme pro vás terén a sestavili jednoduchý a hlavně rychlý manuál na cool podzimní busines make-up, který zvládnete během mžiku. Základem je na pohled zdravá a rozjasněná pleť. Proto nezapomínejte na pravidelnou každodenní péči ráno i večer – pleť důkladně vyčistěte a poté aplikujte výživný krém či sérum. Pleťové krémy i séra zažívají v poslední době velký rozkvět a mnohdy i mezi levnějšími produkty naleznete opravdu účinný pleťový krém, který dokáže s vaší pletí přímo zázraky.  Vyberte si takový, který vaši pleť zbaví všech neduhů, a navíc ji i prozáří.

Bude vám stačit jen 5 minut

Celé kouzlo tkví v jemných kouřových očch stínech v šedých tónech, které na denním světle vypadá mnohem přirozeněji než klasické černé kouřové líčení. Jak tedy vykouzlit avizovaný rychlý a půvabný busines make-up podle nejnovějších trendů podzimu 2017? Po důkladném ranním očištění pleti do pokožky vmasírujte rozjasňující krém. Pro sjednocení tónu pleti použijte tenkou vrstvu hydratačního make-up s rozjasňujícím efektem. A pozor – chcete-li být letos na podzim opravdu cool, vynechte pudr! Nechte sebe i svou pleť jednoduše zářit.

Upravené obočí je nejdůležitějším prvkem celého busines looku. Obočí proto důkladně vykreslete pomocí tužky či stínů a poté jej vyčesejte do ztracena. Pod obočí naneste tenkou vrstvičku béžového stínu. Lehce vystínujte horní víčko pomocí dvou odstínů šedých očních stínů. Podél horních řas vykreslete tenkou černou oční linku (nejjednodušší to bude pomocí fixu), která opticky dodá řasám na objemu. Tenkým štětcem pak udělejte tenkou linku šedým stínem i podél spodních řas. Pak už stačí jen na spodní i horní řasy aplikovat svou oblíbenou řasenku, rty zvýraznit pomocí jemně růžového lesku a je to.

 

 

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip