Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Učiňte dětství vašich dětí nezapomenutelným, darujte jim pohyb!

Učiňte dětství vašich dětí nezapomenutelným, darujte jim pohyb!

17.11.2017 - redakce Babinet.cz

Vánoce jsou tady! Nejvyšší čas obdarovat vaše potomky lyžemi a sáněmi? Kdepak! To už pár let neplatí. Díky tradičně vysokým zimním teplotám totiž cyklistická sezóna zdaleka nekončí. S naší pomocí vyberete svému dítěti dárek, který mu zaručeně vykouzlí úsměv na tváři.

Kola pro děti v anglickém stylu

První jízdy na kole jsou skutečně zlomovým okamžikem dětství. Děti poprvé v životě zažívají to skutečné vzrušení z pohybu a rychlosti. S naší pomocí na tohle období vaše dítě skutečně nikdy nezapomene. A vy také ne. Pořízením dětského kola jedné z prověřených značek Cyklospecialit získáte bezpečného, spolehlivého a v neposlední řadě i praktického pomocníka.

Všechna naše dětská kola jsou ultra lehká, což je kromě průměru kol zdaleka nejdůležitější faktor rozhodující o pohodlnosti jízdy dítěte. A klasičtí výrobci jej z důvodů snížení nákladů tak rádi opomíjejí. Díky nízké hmotnosti kola se vaše ratolesti budou moci pohybovat se stejnou volností, jako vy. Vezměte si například tohle dětské lehké kolo značky FROG. Váži neuvěřitelných 6,3 Kg!

Odrážedlo jako investice do zdraví a učení dítěte

Zkušení bikeři vědí, že je pro jízdu na kole naprosto klíčová koordinace pohybu a rovnováha. Obě tyto schopnosti se u malých dětí vyplatí rozvíjet od co nejnižšího věku. I takového, kdy i na sebemenší kolo takříkajíc „nemají“. S našimi stylovými dětskými odrážedly si vychováte mladá cyklisčata snadno! Pro chlapce a dívky do tří let nabízíme ergonomické modely navržené s maximálním důrazem na správné držení těla a učení jízdě v rovnováze.

Odrážedla značek Early Rider, Micro, Frog, First Bike či Woom jsou navíc oproti obvyklým komerčním značkám neuvěřitelně lehká. Jsou tak pro dítě mnohem bezpečnější v případě pádu. A také, jak jistě oceníte vy rodiče, se tím pádem jednodušeji přenášejí. Nejlepší jsou v tomto ohledu jednoznačně dřevěná odrážedla Early Rider. Navíc vypadají prostě božsky.

Výlety do přírody pro všechny bez ohledu na věk

Znáte nějaký lepší dárek pro vaše nejmenší, než účast na outdoorových akcích společně se zbytkem rodiny? Ne? Mysleli jsme si to. Díky možnosti trávit s dítětem čas na vyjížďkách v přírodě se nakonec jedná i o dárek přímo pro vás jakožto rodiče. V nabídce máme bezpečné a pohodlné dětské sedačky na kolo z dílen holandských značek YEPP či BOBIKE.

Pro úplně nejmenší aspirující cyklisty a cyklistky doporučujeme vybírat mezi zadními sedačkami. Starší ratolesti si ale určitě raději posadíte na přední sedačky, jelikož pak můžete s dítětem lépe komunikovat.

Skutečnou lahůdkou a naším oblíbencem ze sortimentu sedaček je bez pochyb ochranný štít BOBIKE windscreen. Vaše děti si díky němu budou připadat jako v bavlnce při seberychlejší jízdě.

Dárečky si zasloužíte i vy

V sortimentu Cyklospeciality.cz samozřejmě naleznete i nespočet možných darů pro dospělé nadšence do cyklistiky. Skvělým dárkem jsou i praktické kožené brašny na kolo, gripy nebo stylové sady nářadí. To nejzajímavější z nich jsme vám shrnuli do sekce tipů na vánoční dárky.

S výběrem vhodného kola či jiného sortimentu vám rádi poradí zkušení prodejci na značkových prodejnách nebo online podpora na telefonu či e-mailu.

 

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip