Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Vánoce během pár minut? Letos to zvládnete!

Vánoce během pár minut? Letos to zvládnete!

6.11.2017 - redakce Babinet.cz

Kolik času věnujete ročně vybírání vánočních dárků? Hledání na internetu, nenápadné vyptávání se, obíhání obchodů… A co byste dělala, kdyby vám toto martyrium letos odpadlo? Trávila hodiny na masáži? S kamarádkou na kafi? Zašla ob den na jógu? Pojďte do toho s námi!

Dárky pro každého

Dárky, které potěší, totiž zvládnete koupit během pár minut. Zbytek času bude jen váš! Inspirujte se na www.kitl.cz. Poctivé husté sirupy v atraktivním balení potěší babičku, kamarádku na mateřské, ale i kolegy v práci. Vyberte každému jeho oblíbenou chuť třeba v dárkovém balení. Každý si pak sám a snadno připraví nápoj podle svého gusta. Osvěžující limonádu na večírek nebo horký nápoj pro zahřátí během zimy. Nový rozměr pak nápoje získají, přidáte-li do nich kapku alkoholu. Doporučit vám můžeme třeba mátové mojito nebo horkou višeň.

Pro milovníky medoviny

Někteří lidé mají zimní plískanice spojené s chutí medoviny. Dopřejte jim tu nejvyšší kvalitu! Kitl Medovina v sobě skrývá výtažky 4 bylinek v BIO kvalitě. Nemá v sobě řepný cukr ani přidaný líh.

Dárkový Medový balíček Kitl navíc obsahuje kvalitní květový med a svíčku vyrobenou zdravotně hendikepovanými v dílně Domova Maxov.

Dárek pro dědu, muže nebo tchána

Trochu speciální je balíček s názvem Kitl Apatyka. Obsahuje totiž hned čtyři netradiční bylinné nápoje. Životabudič je přírodní alternativa k energetickým nápojům. Díky výtažkům z pěti bylin a přírodnímu kofeinu z kávovníku má stejné povzbuzující účinky, jako 20 plechovek energy drinku. Oceňují jej řidiči na dlouhých cestách i sportovci při extrémních výkonech. Další nápojem z Kitl Apatyky je Meducínka. Doplněk stravy vhodný v období chřipek a nachlazení. Stejně jako další produkty Kitl obsahuje výtažky z léčivých bylin. Rudý a Zlatý Šláftruňk jsou medicinální vína, která v minulosti lidé s oblibou užívali hlavně před spaním, protože má zklidňující a uvolňující účinky.

Dědečky, strýčky i kolegy v práci pak potěšte Kitl Dárkovým balíčkem pro muže. Najdou v něm Medovinu a Životabudič pro muže spolu s krásnou likérkou.

Udělejte radost i sobě

Ještě někdo na vašem vánočním seznamu zbyl bez dárku? Možná jsme zapomněli na vás! Pokud patříte mezi ty ženy, které musejí shánět dárky i pro sebe, protože partneři řeší mnohem zásadnější problémy, dopřejte si Dárkovou kazetu bylinných Syrobů Kitl. Z mátového vykouzlíte bleskurychle skvělé mojito, zázvorovým syrobem prohřejete ledové ruce a z bezového díky troše Prosseca uděláte kamarádce skvělý koktejl Hugo.

Vyřešte vánoční dárky během pár minut na www.kitl.cz.

Užijte si letos Vánoce v klidu a pohodě!

 

Vaše názory

Další z magazínu

Náš tip