Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte vstupenky na show FMX Gladiator Games!

Vyhrajte vstupenky na show FMX Gladiator Games!

25.10.2017 - redakce Babinet.cz

Již 4. listopadu, se do pražské O2 rény sjedou špičky světové freestyle motokrosové scény, aby se utkaly v show FMX Gladiator Games, nejstarší evropské FMX akci. Mezi největší hvězdy budou patřit i bratři Libor a Filip Podmolové, kteří již nyní pilně trénují nové triky, které v premiéře předvedou. Diváci se tak první listopadovou sobotu stanou svědky podívané, při které Libor Podmol na svém motocyklu předvede front flip neboli salto vpřed a bratr Filip nezůstane pozadu a pokusí se o dvojité salto vzad. Výkonům však předchází tvrdý trénink a precizní příprava, speciálně konstruované nájezdové rampy, hodiny a hodiny zkoušení, promýšlení, úpravy stylu i správný odhad všech vzdáleností a rychlostí. Pády a nepodařené pokusy jsou hodně tvrdé a nebezpečné, proto je nutné během tréninku přistávat do měkkého – do molitanu.

Přijďte se podívat na nové triky bratrů Podmolů ve světové premiéře, a také na další neuvěřitelné kousky z FMX světa, dokazující, že nic není nemožné a hranice jsou jen v našich hlavách. Letošní ročník FMX Gladiator Games možná také napíše další kapitolu do pokračování knihy Deník Libora Podmola, na kterém Libor právě pracuje, a jehož první vyprodané vydání aktuálně čeká na dotisk. Libor Podmol pro své fanoušky zároveň před pár týdny spustil vlastní aplikaci PODMOL, která umožňuje fanouškům být s ním stále ve spojení.

FMX Gladiator Games startují 4.11. v O2 areně již v 17:30 a vstupenky je možné zakoupit v předprodejní síti Ticketportal.cz.

Už od 14:30 je možnost se setkat s jezdci, vyfotit se, podívat se do zákulisí show apod.

FMX Gladiator Games

Nejstarší freestyle motokrosová akce v Evropě, konající se každoročně se během podzimu v Praze. Divákům nabízí ty nejlepší FMX triky hvězd světové freestyle motokrosové scény, adrenalinovou zábavu, elektrizující atmosféru i podívanou pro celou rodinu. Pro více informací navštivte webové stránky FMX Gladiator Games na
http://www.fmxgladiatorgames.com.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a vyhrajte 1 x 2 vstupenky na show FMX Gladiator Games!

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
V. Macho - Praha

Vaše názory

Další soutěže

Náš tip