Babinet.cz  /  Soutěže  /  S námi bez obtíží: Vyhrajte balíček produktů Madety se sníženým obsahem laktózy

S námi bez obtíží: Vyhrajte balíček produktů Madety se sníženým obsahem laktózy

23.10.2017 - redakce Babinet.cz

Milujete mléčné produkty? Představte si, že v České republice žije 20 procent obyvatel, kteří mléčné produkty také zbožňují, ale trpí laktózovou intolerancí. Díky jihočeské Madetě se jich ale nemusí vzdát ani oni. V Madetě se vyrábí hned pět produktů se sníženým obsahem laktózy a tuto „bandu“ můžete vyhrát právě vy.

A na čem si budete moci bez obtíží pochutnat?

V první řadě se vám představí Jihočeský jogurt Nature laktóza 0,01 %, který má plnohodnotné složení, co se týče bílkovin a tuků, a neobsahuje škrob či jiná zahušťovadla, mléčnou bílkovinu ani konzervační látky. Pro milovníky jahod je připravena ochucená varianta Jihočeský Nature jahodový jogurt laktóza < 0,01 %.
Dále si pochutnáte na Jihočeském pomazánkovém tradičním laktóza < 0,01 %, které se od poctivé receptury tradičního pomazánkového liší pouze obsahem laktózy.
Připravena je pro vás také Jihočeská zakysaná smetana laktóza < 0,01 %, jež má stejné uplatnění jako klasická zakysaná smetana, je vhodná do salátů, omáček, polévek či k přípravě dezertů.
A pátým členem „bandy“ je Jihočeský cottage bez příchuti laktóza < 0,01 %, pro nízký obsah tuku a díky vysokému obsahu snadno stravitelných bílkovin ideální výrobek racionální výživy.

Výroba produktů se sníženým obsahem laktózy není žádná alchymie. Všechny si zachovávají nezaměnitelnou mléčnou chuť a veškeré zdraví prospěšné látky. Jen je při jejich výrobě laktóza řízeně a šetrně rozložena na glukózu a galaktózu a její obsah je tím snížen na méně než 0,01 %.

Od Madety si můžete vychutnat také sýry, při jejichž zrání je laktóza přirozeně, šetrně a neřízeně rozložena a její  obsah je tak nižší než 0,05 %.

Více informací najdete na www.madeta.cz/cz/vyrobky/laktoza-0-01

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Irena Sladká - Kout, Jana Tomečková - Šumperk, Jiří Voňka - Dubí

Vaše názory

Vaše názory

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip
  • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

  • Značkové parfémy a kosmetika, 4 prodejny v ČR, skladem přes 500 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz

  • Bottega Veneta Knot Eau Absolue je famózní vůně pro výjimečnou ženu! Díky intenzivní směsici nejkvalitnějších surovin vznikla tato uhrančivá a dech beroucí dámská vůně.Ve smaragdovém srdci najdete inovativní orientální dámskou vůni

  • Vyhraj skvělé ceny v internetových soutěžích! Desítky atraktivních výher najdeš v nejrozsáhlejším katalogu České-soutěže.cz

  • Moringa s vysokým množstvím vlákniny zrychlí váš metabolismus. Pořiďte si dokonalý šperk pro vaše zdraví – Moringu olejodárnou v kapslích. Objednávejte přes www.HERBandME.cz

  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Windomatic je elektrický vysavač na okna vybavený gumovou lištou. Stačí okno umýt čisticím prostředkem a potom ho vysušit přístrojem od Viledy. Windomatic je vybaven tlačítkem MAX, díky kterému snadno získáte ještě větší sací výkon.