Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte Kitl Smrkáček BIO a Meducínku a užijte si podzim s dětmi ve zdraví!

Vyhrajte Kitl Smrkáček BIO a Meducínku a užijte si podzim s dětmi ve zdraví!

16.10.2017 - redakce Babinet.cz

Také vaše děti začaly školní rok s nudlí u nosu a kašel si předávají jeden na druhého stále dokola? Známe to! Doma to smrdí cibulí a česnekem a v lednici je víc léků nežli jídla. Zkoušíme jeden osvědčený recept za druhým, ale vypadá to, že marně.

Vyhrajte pro své děti dárkový balíček Kitl a pomozte jim posílit imunitu přírodní a přitom vědci prokázanou cestou!

Sirup Kitl Smrkáček je lahodný voňavý sirup v BIO kvalitě. Vyvinuli jej vědci na základě dlouhodobého výzkumu blahodárných účinků látek obsažených ve smrku. Mladé smrkové výhonky se totiž od pradávna využívali v lidovém léčitelství, protože přispívají k dobré funkci dýchacího systému a usnadňují vykašlávání. Obsažený vitamín C pak pomáhá normální funkci imunitního systému.

Kitl Meducínka je oblíbený medicinální sirup doporučovaný v období nachlazení a chřipek. Složky, jež obsahuje, pomáhají posilovat vlastní obranyschopnost organismu. Meducínku je vhodné užívat jak v období nemoci, tak i preventivně. Tělo díky ní získá Propolis, vitamín C a také výtažky ze 4 léčivých bylin. Oba sirupy můžete dávkovat buď po lžičkách nebo ředit Smrkáček - výrobek roku Libereckého kraje 2017vodou a podávat jako šťávu. Inspirujte se www.kitl.cz

Soutěžíme o dárkový balíček Kitl

Tři soutěžící obdrží dárkový balíček sirupů Kitl Smrkáček BIO a Kitl Meducínka, které jsou vhodné pro děti i dospělé při rýmě a nachlazení.

Stačí správně odpovědět na 1 jednoduchou soutěžní otázku. Nápovědu hledejte na  www.kitl.cz.

Těšíme se na Vaše odpovědi.

Přejeme pevné zdraví a hodně štěstí v soutěži!

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Kolářová Blanka - Telč, Miloslava Burýšková - Zlín, Alena Keharová - Teplice

Vaše názory

Další soutěže

Náš tip