Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte dětská sluchátka Little Rockerz Costume

Vyhrajte dětská sluchátka Little Rockerz Costume

3.10.2017 - redakce Babinet.cz

IFROGZ®, přední značka v oblasti zvukových zařízení, představuje nejnovější přírůstky do své řady dětských sluchátek Little Rockerz Costume. Oživení dětské modelové řady není spojeno pouze s novými, pestrobarevnými a zábavnými modely, ale zahrnuje také další vlastnosti, které vylepšují zážitky a zvyšují bezpečnost, a tím zajišťují trvalou spokojenost dětí i jejich rodičů. K dispozici jsou nové modely sluchátek pro chlapce a dívky, takže si děti mohou vybrat vzhled, který se nejlépe hodí k jejich osobnosti – od milovníka zvířat až po malou princeznu. Nová sluchátka jsou ideálním pomocníkem k obstarání zábavy pro malé děti během dlouhých cest nebo k jejich rozveselení za deštivých podzimních rán či odpolední.

„Sluchátka Little Rockerz Costume jsou kombinací originálního a zábavného designu, kvality zvuku a také bezpečnosti, která je důležitá z pohledu rodičů,“ uvedl Dermot Keogh, ředitel pro produkty ze společnosti ZAGG Int. „Vzhledem k úspěchu stávající řady nemám pochybnosti o tom, že nové modely budou stejně oblíbené, ne-li ještě více.“

Mezi nové modely patří:

  • Panda – pomazlete se s měkkými náušníky
  • Tygr – přinášejí křik dětí
  • Kotě – bezvadné pro obejmutí rozkošné dětské duše
  • Sova – pro zábavu, když děti nemohou v noci spát
  • Princezna – pro dívenku, která miluje korunky

Osvěžená edice vylepšuje některé charakteristické vlastnosti sluchátek Little Rockerz Costume:

Optimalizovaná pro děti – vestavěný omezovač hlasitosti – hlasitost sluchátek nepřekročí 85 decibelů, takže si děti mohou užívat bezpečný poslech. Nový kabel je svinutý, aby poskytoval mimořádnou bezpečnost.

Čistý zvuk – 30mm reproduktorové měniče poskytují svěží, čistý zvuk, takže si děti mohou plně užívat hudbu, filmy nebo hry.

Praktická – kabel dlouhý 1,2 metru – dostatečná délka pro zajištění mimořádné bezpečnosti dětí tak, aby se mohly doopravdy bavit. Měkké a pohodlné náušníky jsou šetrné vůči citlivé pokožce. Přidaná funkce Buddy Jack umožňuje dětem sdílet zařízení a zábavné okamžiky.

Dostupnost

Všechny nové modely sluchátek Little Rockerz Costume jsou dostupné za doporučenou maloobchodní cenu 19,99 € na webu ZAGG.com a u vybraných maloobchodních prodejců. Další informace naleznete na webu ZAGG.com.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás vyhrají dětská sluchátka Little Rockerz Costume model tygr!

Nápovědu naleznete na www.zagg.com

Soutěž probíhá od 3. 10. do 17. 10. 2017
Všeobecná soutěžní pravidla naleznete zde.

Mezi novými modely dětských sluchátek Little Rockerz Costume nenajdete:

Kotě

Krokodýla

Princeznu

Vaše názory

Další soutěže

Náš tip
  • Originální květiny a kytice Frutiko z čerstvého ovoce, čokolády a dortů představují skvělý dárek s objednáním online a doručením po celé ČR!
  • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

  • Řešíte problémy s močením? Vyzkoušejte sedací koupele!

  • Značkové parfémy a kosmetika, 5 prodejen v ČR, skladem přes 375 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz