Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte epilátor BaByliss G824E!

Vyhrajte epilátor BaByliss G824E!

19.9.2017 - redakce Babinet.cz

Zapomínáte při koupelnových rituálech na péči o své chodidla? Pak byste měli vědět, že popraskané paty pokazí dojem i těch nejhladších nohou. Nemluvě o tom, že drsná kůže může zničit nejedny šik punčocháče. Naštěstí je tu nový epilátor BaByliss G824E. Přístroj kromě dvou epilačních hlav obsahuje výměnnou hlavu na pedikúru, díky čemuž budou vaše nohy dokonale hladké až po konečky prstů.

Epilátor BaByliss G824E představuje pohodlnou a bezbolestnou cestu k hladké pokožce. Vyšší efektivitu epilace zabezpečuje dvourychlostní systém s opačnou rotací a případné nepříjemné pocity zmírňují speciální masážní kolečka. Kromě hlavy se 72 pinzetami určené na epilaci pokožky těla, najdete v balení i její menší verzi s 12 pinzetami, která vás zbaví chloupků na citlivějších místech, jako jsou podpaží a bikiny. Přístroj je možné používat nasucho i namokro, což ocení i dámy, které preferují šetrnější epilaci ve vaně či sprše, kde jsou díky působení teplé vody folikuly chloupků uvolněnější a ošetření méně bolestivé.

O dokonalá chodidla se postará výměnná hlava na pedikúru, umožňuje použití dvou různých válečků. První s hrubší strukturou je určen k exfoliaci ztvrdlé pokožky, druhý, jemnější, slouží k dokončení úpravy pat.

Údržba stroje je co nejjednodušší – prostě jej umyjte pod tekoucí vodou a vysušte ji.

Doporučená cena BaByliss G824E je 1990 Kč

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 1 z vás vyhraje epilátor BaByliss G824E!

Odpověď na soutěžní otázku naleznete ZDE

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Rita Malotová Pilná - Opava

Vaše názory

Vaše názory

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip