Babinet.cz  /  Soutěže  /  Snadná cesta, jak naučit vaše miminko jíst. Soutěžte s námi o produkty NUK!

Snadná cesta, jak naučit vaše miminko jíst. Soutěžte s námi o produkty NUK!

22.9.2017 - redakce Babinet.cz

Jakmile dítě projeví zájem o vaše jídlo, nebo mu prostě mateřské mléko nestačí, nastal čas pro první pokusy o příkrm. Jak ale docílit toho, aby se z příkrmů stala oblíbená činnost, která bude bavit vás i vaše nejmilejší? Řada produktů NUK Easy Learning vám s tím pomůže.

Dětská miska NUK Easy Learning zabrání téměř každé nehodě. Díky jejímu kulovitému tvaru půjde vyškrábat i vašemu potomkovi. Aby váš malý strávník nebyl přes den mezi jídly hladový, bude vaším ideálním parťákem na cestování NUK Svačinový box. A asi nejlepším pomocníkem pro vás bude NUK miska s mačkátkem, díky kterému pro vás bude pyré z banánu a dalších pochutin hračka. Všechny produkty navíc můžete pohodlně umýt v myčce.

Pro přechod z pití, ať už mateřského mléka, nebo mléka z lahve, na pevnější stravu je nejdůležitějším krokem změna ze sání na krmení lžičkou. Pro co nejhladší průběh vyvinul NUK speciální lžičku NUK Easy learning Soft, NUK Easy Learning lžičku o něco větší a pevnější a také NUK Easy learning příbor.

Nejlepší příkrmy jsou ty domácí

Nejvíc vašemu dítěti prospívají právě domácí příkrmy. Uvařte vašim dětem květák s brambory a mletým masem, brambory s mrkví a lososem nebo cuketu a rajčata s brambory. Další recepty na dětská pyré a různé kašičky najdete v naší kuchařce, kterou si můžete stáhnout v ebooku zde.

A jak na uchovávání již připravených pokrmů? Abyste mohli jednoduše skladovat malé porce čerstvě připraveného jídla, je naše NUK Mrazící formička vyrobena ze silikonu – pro ještě lepší vyklápění jednotlivých porcí.

Soutěžte s námi o produkty Easy Learning pro vaše děti. Stačí odpovědět na následující otázku. Odpověď na ni najdete na webových stránkách společnosti NUK, zde.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Ryžovová Iva - Vsetín, Božena Malachtová - Přerov, Petr Vladyka - Praha

Vaše názory

Další soutěže

Náš tip