Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte vstupenky na muzikál Alenka v kraji zázraků

Vyhrajte vstupenky na muzikál Alenka v kraji zázraků

20.9.2017 - redakce Babinet.cz

Produkční společnost PIXA PRO je stálicí na divadelní scéně. Od ostatních produkcí se odlišuje svými výpravnými muzikály s pohádkovým příběhem, které uvádí v pražském Divadle Hybernia.

Sezónu zahájí 24. září muzikál Alenka v kraji zázraků. Známý příběh, ve kterém se představí hned 3 královny, Bílý králík a samozřejmě Alenka, je aktuální i pro dnešní dobu. V muzikálu excelují hvězdní herci, zpěváci i skvělí tanečníci: Michaela Kuklová, Dagmar Patrasová, Anička Slováčková, David Gránský, Bořek Slezáček, Michaela Nosková, Jana Zenáhlíková, Ernesto Čekan, Petr Macháček a další. Alenka odehraje na podzim posledních 8 představení a pak uvolní prostor pro další muzikály.

PIXA PRO má pro své diváky vždy připraveno nejedno překvapení a každé představení je svým způsobem unikátní. Pro první představení sezóny si nachystala speciální akci – 24.9. i 8.10. budou na každém představení vylosováni tři diváci, kteří si budou moci o přestávce prohlédnou zákulisí a vyfotografovat se s herci.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 2 z vás vyhrají 2 vstupenky na muzikál Alenka v kraji zázraků!

Nápovědu naleznete na www.pixapro.cz

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Další soutěže

Náš tip
  • Originální květiny a kytice Frutiko z čerstvého ovoce, čokolády a dortů představují skvělý dárek s objednáním online a doručením po celé ČR!
  • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

  • Řešíte problémy s močením? Vyzkoušejte sedací koupele!

  • Značkové parfémy a kosmetika, 5 prodejen v ČR, skladem přes 375 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz